Gaming Gen TR iade süreci nasıl işliyor?

pumour

Decipat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 7500F - Asus Dual Rtx 4060 Ti 8 GB - 24INC 165HZ 1 MS G24F-2 MONİTOR
Selam arkadaşlar, cuma günü Gaming gen TR üzerinden aldığım hazır sistemdeki ekran karti bozuk cikti. Musteri hizmetleriyle konusup bu ekran kartini degistirmek uzere Gaming Gen'e yolladim. Kargoyu yolladim ama kargonun ustundeki etikette adim ve soyadim haric bir iletisim bilgisi yazmiyor. Bu kargo bana nasıl geri ulaşacak?

Selam arkadaşlar, cuma günü Gaming gen TR üzerinden aldığım hazır sistemdeki ekran karti bozuk cikti. Musteri hizmetleriyle konusup bu ekran kartini degistirmek uzere Gaming Gen'e yolladim. Kargoyu yolladim ama kargonun ustundeki etikette adim ve soyadim haric bir iletisim bilgisi yazmiyor. Bu kargo bana nasıl geri ulaşacak?

Sonuçta siz bunları aradınız. İletişim numaranız müşteri temsilcisini aradığınızda otomatik çıkar. Yani aradığınız numara sistemlerde gözükür. İletişim numarası ve konuşurken kullandığınız isim soy isim üzerinden profilinizi bulup satın aldığınız hazır sistem siparişine oradan da iletişim ve adres bilgilerine ulaşabilirler. Kısaca sorun olmaz.

Siparişi verdiğiniz hesapta bu bilgiler var mıydı? Sizin adresinize kargolanırken bu bilgiler ile mi kargolanmıştı?

Siparişi verdiğiniz hesapta bu bilgiler var mıydı?
Vardı hocam.

Sonuçta siz bunları aradınız. İletişim numaranız müşteri temsilcisini aradığınızda otomatik çıkar. Yani aradığınız numara sistemlerde gözükür. İletişim numarası ve konuşurken kullandığınız isim soy isim üzerinden profilinizi bulup satın aldığınız hazır sistem siparişine oradan da iletişim ve adres bilgilerine ulaşabilirler. Kısaca sorun olmaz.

Vallahi bilmiyorum hocam umarım sizin dediğiniz gibi olur. Ekran kartının bozuk çıkması yetmez gibi bir de kargoyu benim gonderdigimi kanitlayamazsam kahrolurum.

@pumour o zaman adres bilginiz de doğal olarak onlarda yok mu? Sitede adresiniz kayıtlıysa yine o adrese gönderilecektir. Hiçbir şey yapamıyorsanız e-mail yazınız, "xx tarihte size xx ürünü xx sebeple kargoladım, yeni ekran kartının xx adresine gönderilmesini rica ederim." minvalinde.

@pumour o zaman adres bilginiz de doğal olarak onlarda yok mu? Sitede adresiniz kayıtlıysa yine o adrese gönderilecektir.

Hocam ben de öyle düşündüm ama emin olmak için bu konuyu açtım. Teknik servis ne kadar sürer dediğimde 14 iş günü dediler. Cidden bu kadar uzun sürer mi?

Vardı hocam.

Vallahi bilmiyorum hocam umarım sizin dediğiniz gibi olur. Ekran kartının bozuk çıkması yetmez gibi bir de kargoyu benim gonderdigimi kanitlayamazsam kahrolurum.
Sorun olmaz hocam, ben de müşteri temsilcisiyim oradan biliyorum. Telefon numaranız veya isminiz üzerindeki profilden zaten sizin tüm bilgilerinize ulaşabiliyorlar. Sadece bu bilgileri kutu içeriğine yazmanız işlemleri hızlandırıyor.

Sorun olmaz hocam bende müşteri temsilcisiyim oradan biliyorum. Telefon numaranız veya isminiz üzerindeki profilden zaten sizin tüm bilgilerinize ulaşabiliyorlar. Sadece bu bilgileri kutu içeriğine yazmanız işlemleri hızlandırıyor.

Hocam ben öğrenciyim. Okuldayken telefonu açamam diye annemin telefonunu girdim siteye. Kargoyu verirken de annemin telefon numarasını söyledim. Teknik servisi kişisel telefon numaramla aramam bir sıkıntı yaratır mı?

Değişim sürecinde sizden genelde fatura isterler. Faturada bu bilginiz vardır zaten. Yoksa bile sisteme kayıt olduğunuzdan bir şekilde bulurlar buna takılmayın.
Hocam ben de öyle düşündüm ama emin olmak için bu konuyu açtım. Teknik servis ne kadar sürer dediğimde 14 iş günü dediler. Cidden bu kadar uzun sürer mi?
Sürebilir.

Geri
Yukarı