Amazon İşlemci Almak

Madsonik55

Kilopat
Daha fazla  
Amazondan alışveriş yapmayı düşünüyorum. İntel E8500 işlemcisi amazonda 55 TL civarı. Bazı sorularım var Amazondan alışveriş ile ilgili.

1-) Yaşım 18'den küçük, bu sıkıntı çıkarır mı?
2-) Yazan fiyatta vergiler hariçtir, değil mi? Vergiler hariç ise, vergiler tahminen ne kadar olur?
3-) Sadece kredi kartı ile mi alışveriş oluyor?
4-) Alacağım ürünün gümrükte takılması gibi bir durum oluşur mu?

Şimdiden teşekkürler :)

Evet aynen öyle. Takılmaz vergiye.

Çok ucuz görünce şaşırdım :D 2.eli bile daha pahalı. Peki bana kaç günde ulaşır? Bir aya yakın sürer mi? Hangi kargo şirketi ile teslimat yapıyorlar? Ve kargo ücreti ne olur acaba? Çok büyük bir ücret ile karşılaşmak istemem süpriz olmasın :D
Adsız.png

Çok ucuz görünce şaşırdım :D 2.eli bile daha pahalı. Peki bana kaç günde ulaşır? Bir aya yakın sürer mi? Hangi kargo şirketi ile teslimat yapıyorlar? Ve kargo ücreti ne olur acaba? Çok büyük bir ücret ile karşılaşmak istemem süpriz olmasın :DEki Görüntüle 140746
UPS ve DHL kargo ile teslimat yapıyorlar. 13-17 gün içinde teslim alıyorsunuz. Sürpriz bir kargo ücreti yok, sitedeki ödeme kısmında zaten kargo ödemesini önceden yapıyorsunuz. :)

UPS ve DHL kargo ile teslimat yapıyorlar. 13-17 gün içinde teslim alıyorsunuz. Sürpriz bir kargo ücreti yok, sitedeki ödeme kısmında zaten kargo ödemesini önceden yapıyorsunuz. :)

Peki sorun çıkarsa ne oluyor? Önceden dediğim gibi 18 yaş altındayım, sıkıntı olur mu? Sadece kredi kartı mı mevcut acaba ödeme seçeneklerinde?

Peki sorun çıkarsa ne oluyor? Önceden dediğim gibi 18 yaş altındayım, sıkıntı olur mu? Sadece kredi kartı mı mevcut acaba ödeme seçeneklerinde?
Ödeme seçenekleri konusunda net bir bilgim yok malesef, sürekli kredi kartım ile alışveriş yapıyorum. Daha önce de malesef hiç sorun yaşamadım. :sansür: Üzgünüm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı