Amazon işlemci siparişi iptal edildi

NoiNO

Centipat
Amazon da 1 2 haftadır stok bekleyip bugün almış olduğum işlemci siparişim iptal edildi. 1 2 haftadır bekliyorum stok yok stok yok stoklar geliyor ürün yok ve bana para iade 7 gün sonra yapılacağı söyleniyor 7 gün içinde yüzde kaç zam gelir siz düşünün.

Zam gelmesi işlemcinin hangi model olduğuna göre değişir.
Para iadesi aslında anında yapılır Amazon'nun kendi sattığı ürünler için konuşuyorum fakat size yansıma süresi bankanıza bağlı bankanız ne kadar hızlı onaylarsa o kadar hızlı paran yatar hesaba.

Amazon iadeyi 1-2 güne güne hesabınıza yapar o konuda dert etmeyin. Bankaya iade istediyseniz iş uzat ona bir şey diyemem.
Zam konusunda sizden önce alanlar yine stoku bitirmiştir bu yüzden size iade yapılmıştır. Başka yerden alın veya başka model bakın yapacak bir şey yok. E ticaretin cilvesidir iadeler.

Zam gelmesi işlemcinin hangi model olduğuna göre değişir.
Para iadesi aslında anında yapılır Amazon'nun kendi sattığı ürünler için konuşuyorum fakat size yansıma süresi bankanıza bağlı bankanız ne kadar hızlı onaylarsa o kadar hızlı paran yatar hesaba.

Amazon Germany'den aldım ürünü ister site ister banka olsun ben aldığım ürünümü istiyorum aldığım işlemci AMD Ryzen 5600.

Amazon iadeyi 1-2 güne güne hesabınıza yapar o konuda dert etmeyin. Bankaya iade istediyseniz iş uzat ona bir şey diyemem.
Zam konusunda sizden önce alanlar yine stoku bitirmiştir bu yüzden size iade yapılmıştır. Başka yerden alın veya başka model bakın yapacak bir şey yok. E ticaretin cilvesidir iadeler.

Bana banka ya da hesap diye sormadılar kendileri yapmış bir şeyler.

Merakımdan soruyorum ama, Germany şubesinden almanın bir avantajı vs. var mı?

Amazon garantisi var sözde ve şu an ürün fiyatı 3000 TL ucuz oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı