Amazon Japonya'dan ekran kartı alınır mı?

Bugün birinin kargoya vermisler nasılsa. Bende de iptal olmadı ama sipariş olarak görünüyor.
Bu ürün derken ilandan bahsediyorum, genelde stok olmadığında bu şekilde gözüküyor, geçmişte ben de aldım bu üründen, stokta olmadığında "bulunduğunuz bölgeye gönderilemiyor" ibaresi geliyor direkt.
Bu ibarenin olduğu diğer ürünlere de bakarsanız fiyatlarının çok uygun olduğunu görürsünüz, sebep stokta olmaması.

Bu ürün derken ilandan bahsediyorum, genelde stok olmadığında bu şekilde gözüküyor, geçmişte ben de aldım bu üründen, stokta olmadığında "bulunduğunuz bölgeye gönderilemiyor" ibaresi geliyor direkt.
Bu ibarenin olduğu diğer ürünlere de bakarsanız fiyatlarının çok uygun olduğunu görürsünüz, sebep stokta olmaması.
22'sinde alan birinin verilmiş. Bir umut bekliyorum ben de 23'ünde almıştım.

Düzenleme: Müşteri hizmetleri ile konuştum herhangi bir stok problemi olmadığını ve 48 saate kadar süren normal bir süreç olduğunu söyledi. Umarım doğrudur.

Son düzenleme:
22'sinde alan birinin verilmiş. Bir umut bekliyorum ben de 23'ünde almıştım.

Düzenleme: Müşteri hizmetleri ile konuştum herhangi bir stok problemi olmadığını ve 48 saate kadar süren normal bir süreç olduğunu söyledi. Umarım doğrudur.
Hocam yanlış anladınız, ben yeni sipariş geçecek insanlar için söylüyorum, siz zaten aldıysanız gönderirler aldıktan sonra iptal olma olayı yok yani. Ben şu an için almak isteyenler olursa diye söyledim yazdıklarımı, sizlik bir durum yok yani :)

Hocam yanlış anladınız, ben yeni sipariş geçecek insanlar için söylüyorum, siz zaten aldıysanız gönderirler aldıktan sonra iptal olma olayı yok yani. Ben şu an için almak isteyenler olursa diye söyledim yazdıklarımı, sizlik bir durum yok yani :)
Anladım hocam. Ben zamanında Galakuro almış idim iptal olmuştu bunu da kaçırdıysam üzülecektim. Sizce iyi mi fiyat ? Yani garantiden ve taksitten vazgeçmeye değiyor gibi kişisel fikrim. Siz daha tarafsız yorumlar mısınız ?

Anladım hocam. Ben zamanında Galakuro almış idim iptal olmuştu bunu da kaçırdıysam üzülecektim. Sizce iyi mi fiyat ? Yani garantiden ve taksitten vazgeçmeye değiyor gibi kişisel fikrim. Siz daha tarafsız yorumlar mısınız ?
Bankadan kur olarak kaçtan çekti hocam? Bir de ne için kullanacaksınız kartı? Ben daha dün ikinci bir sipariş geçip 68.000'e 6600 aldım, vakıfbank 0.105ten verdi. Sizinki sanırım 75.000 küsura geldi, ben 75000e bulabilseydim 3060 alırdım.

Bankadan kur olarak kaçtan çekti hocam? Bir de ne için kullanacaksınız kartı? Ben daha dün ikinci bir sipariş geçip 68.000'e 6600 aldım, vakıfbank 0.105ten verdi. Sizinki sanırım 75.000 küsura geldi, ben 75000e bulabilseydim 3060 alırdım.
Hocam amacım aslında altcoin performansı için 3060 almak ETH bitene kadar. İleride de ya satarım ya da evde oyuncu sistemi kurarım PC'im yok mining sistemim dışında. Toplam 83.000 yen tuttu. Halkbank 733 dolar provizyon gösteriyor. 733 dolar da ortalama 8600-8700 12 TL ile. Tabii çekilene kadar ne olur bilmiyoryum. Banka makası yok gibi bu değerlerde nasılsa çünkü 83.000 yen 725 dolara denk şu an.

Hocam amacım aslında altcoin performansı için 3060 almak ETH bitene kadar. İleride de ya satarım ya da evde oyuncu sistemi kurarım PC'im yok mining sistemim dışında. Toplam 83.000 yen tuttu. Halkbank 733 dolar provizyon gösteriyor. 733 dolar da ortalama 8600-8700 12 TL ile. Tabii çekilene kadar ne olur bilmiyoryum. Banka makası yok gibi bu değerlerde nasılsa çünkü 83.000 yen 733 dolara denk şu an.
Bence fiyat gayet iyi, benim de 6600 yerine 3060ı tercih ederim dememin sebebi altcoin performansıydı zaten. Hayırlı olsun.

Kargonun sıkıntılı bir durumu yok. Araya haftasonu girmezse ve ürün stoktaysa maksimum 4 5 gün sürüyor kargo. Şu an benim de listemde kartlar var fakat bankaların kurları doğru olmadığından çekim yapamıyor bir türlü, en azından vakıfbank için böyle. Şimdiye kadar 30 40 kadar kart almışımdır japonya'dan, hiçbirinde bir sıkıntı çıkmadı. Gümrüğe takılan birkaç kart oldu, onlar benim hatamdan dolayı oldu tabii.
Hocam başka satıcıdan alırken vergileri önden almadı diyelim sonradan nasıl ödüyoruz?

Yeni konular

Geri
Yukarı