Amazon Japonya'dan ekran kartı nasıl alınır?

Bende ekran kartı şipariş etmeye çalıştım fakat hesabım kapatıldı. Hesabı sorunsuz nasıl açabilirim? Siz nasıl sorunsuz şipariş verebildiniz?
Ürünü satın alırken son ekranda gösterilen parayı ödeyeceksin. Ürünü kargoya vermeden birkaç gün önce çekiyorlar parayı genelde. Parayı hemen çekerlerse yakında gönderilecek anlamını çıkarabilirsin yüzde 90.

Dediğin gibi 1 ay Amazon iade hakkından başka bir hakkın veya garantin yok.

Bende ekran kartı şipariş etmeye çalıştım fakat hesabım kapatıldı. Hesabı sorunsuz nasıl açabilirim? Siz nasıl sorunsuz şipariş verebildiniz?

Son düzenleme:

Dostum satıcının Amazon JP olmasına dikkat et. Satıcısı Amazon JP olan ürünlerde sorun olmuyor.

Dostum satıcının Amazon JP olmasına dikkat et. Satıcısı Amazon JP olan ürünlerde sorun olmuyor.

Satıcı filtreleme yaptığımda Amazon jp olarak bu ilan çıktı ilana baktığımda satıcı MSI görünüyor. Nasıl ayırt edebilirim. Amazon jp satıcı olduğunu

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210902-190923_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20210902-190923_Amazon Shopping.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 144

Geri
Yukarı