Amazon Japonya'dan GPU alma

itsbati

Centipat
Daha fazla  
Geçenlerde bir konuda görmüştüm yanlış okumadıysam, Amazon Japonya kullanıma açılmış.
ASUS'un 1660S kartını buldum, 2300 lira gibi bir şeye denk geliyor ve direkt olarak Amazon.co.jp (Amazon Japonya) yolluyor, yani üründe sorun olacağını sanmıyorum fakat "vergisi olur mu? Garantisine ne kadar güvenilir ve ileride garanti kapsamında sorun çıkarsa uğraştırır mı?" ve benzeri gibi sorular var aklımda. Sorum sadece bu ürün için değil, genel olarak Amazon Japonya'dan Ekran Kartı almak sağlıklı mıdır?

Bir bilgisi olan var ve aydınlatırsa sevinirim.

Ürün bu.

1612803289879.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün vergiler ve kargo dahil fiyatıdır o. Ekran kartı garantide sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Eline 1-2 ay gibi bir sürede ulaşır. Toplam 2492TL tutuyor orada yazana göre.

Amazon gümrük vergisi dahil tüm masrafların parasını alarak satış yapıyordu sanırım, yani 2500 liraya falan denk gelir eğer burada da öyleyse. Kargo parasını dahil edip mi 2300 lira demiştin?

Amazon vergi ve kargo dahil fiyat çıkarıyor ödeme sayfasında ek olarak vergi gelir mi orasını bilemiyorum. Garanti konusunda Asus Türkiye servisini arayıp sorabilirsiniz fakat sanmıyorum arıza durumunda yardımcı olacaklarını. Ürünün gelme süresi de cabası.

Geri
Yukarı