Amazon Japonya'dan GPU almak

Makaleler
8
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Malum TR'de aşırı pahalı kartlar. RTX 3070 Strix White Edition 8250TL'ye geliyor her şey dahil ancak Japonya'dan gelecek ve şuan stok yok diyor. Stok ne zaman gelir ne zaman gelmez belli değil. Bu durumda süreç nasıl işliyor? Ortalama kaç günde gelir? Hesap banlanırsa para iadesi nasıl oluyor? Şimdiden teşekkürler.

Malum TR'de aşırı pahalı kartlar. RTX 3070 STRIX White Edition 8250TL'ye geliyor her şey dahil ancak Japonya'dan gelecek ve şu an stok yok diyor. Stok ne zaman gelir ne zaman gelmez belli değil. Bu durumda süreç nasıl işliyor? Ortalama kaç günde gelir? Hesap banlanırsa para iadesi nasıl oluyor? Şimdiden teşekkürler.

%99 ban yersin gelmez bence hiç bulaşma

Ben almayı denedim amazon japonya'dan bir ekran kartı. Satıcı onaylamadan karttan para çekmiyor. Eğer satıcı kesin olarak göndereceğini onaylarsa ve hesabın kapatılmazsa ancak parayı çekiyor. Ama öyle bir şey olmadı hesabım ban yedi ve para çekilmediği için de iade olmasına gerek kalmadı.

Kargoya verilmediği sürece para çekmiyor kartınızdan. Bir sorun olmaz fakat, 2 defa hesabım kapatıldı benim anlayamadığım bir şekilde. Stok kovalıyoruz o kadar buluyoruz, satın alıyoruz. Sonrası hüsran. Umarım siz başarılı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Türkiye değil de misal farklı bir ülkenin kargosuna gönderir isek? Japonya'dan İngiltere'ye oradaki UPS kargoya sonra e-posta ile bilgilendirsek kargoyu da buraya getirseler bence değer zaten kart 8000 ise 1000 de kargo olsun ne olur ki sanki.

Yeni konular

Geri
Yukarı