Amazon.jp'den RX 6600 XT alınır mı?

Dostum hayırlı olsun, teşbihte hata olmasınhani derler ya "eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürme" diye, o durum oldu şuanda :D Elimde Rog RX580 8G var, bunu ikinci elden 6-7k'ya okutsam üstüne biraz daha koyup bende mi RX6600 alsam diye düşünüyorum şuanda :D

Tesekkur ederim. Bence en mantiklisini yaparsiniz. Ben 5 6 aydir GTX 960 ile dolasiyorum iskence gibi. Fiyatlar duzelmek yerine surekli artiyor. Boyle firsatlar varken kacirmamak lazim :D

Tesekkur ederim. Bence en mantiklisini yaparsiniz. Ben 5 6 aydir GTX 960 ile dolasiyorum iskence gibi. Fiyatlar duzelmek yerine surekli artiyor. Boyle firsatlar varken kacirmamak lazim :D
Valla çok doğru diyorsun, kuzey ırak'tan katır üstünde kaçak mal getirmek gibi bir şeymiş bu Japonya'dan almak :D Ben fiyatların Yen üzerinden bu kadar uygun olduğunu düşünmüyordum açıkçası. Kesinlikle bir şeyler alacağım bende :D

Nitro+ modeli gayet kaliteli, hayırlı olsun.

Elimde ROG RX580 8G var, bunu ikinci elden 6-7K'ya okutsam, üstüne biraz daha koyup bende mi RX6600 alsam diye düşünüyorum şu anda.
RX580'ler iyi para ediyor ikinci elde. 8K'ya bile satabilirsiniz, belki daha fazla.

Edit: Şimdi fiyatları düşmüş gerçi, sıfırlara o kadar veriyorlarmış.

Son düzenleme:
Papara uzerinden satin aldim. 0.15 kurus cekti. Ekran kartinin fiyatini cekmedi. Bir sorun yasanmaz umarim.

Kargoya verilirken kesiliyor ücret yarın aksama kadar verirler kargoya. Ayrıca oradaki 15-16 günde Gelir'e bakma. 5-7 günde ulaşıyor eline. Bana 6 günde geldi Ankara'da yaşıyorum.
41414.png

Son düzenleme:
Kargoya verilirken kesiliyor ücret yarın aksama kadar verirler kargoya. Ayrıca oradaki 15-16 günde Gelir'e bakma. 5-7 günde ulaşıyor eline. Bana 6 günde geldi Ankara'da yaşıyorum.Eki Görüntüle 1264754

Oh 5-7 gunse cok iyi. Istanbuldayim bende. Tesekkur ederim aydinlattiginiz icin.

Geri
Yukarı