Amazon.jp'den RX 6600 XT alınır mı?

Bunun için gerekli olan tek şey pazar dostum. Eğer aldığın ürünü satabileceğini düşünüyorsan son derece mantıklı tabiki, zaten ticaret dediğimiz şey de bu değil mi 😁
Dün çok düşündüm bu şekilde 2.5 3 bin kâr ediliyor bir denemek lazım ama öz güven...
Kargoya verilirken kesiliyor ücret yarın aksama kadar verirler kargoya. Ayrıca oradaki 15-16 günde Gelir'e bakma. 5-7 günde ulaşıyor eline. Bana 6 günde geldi Ankara'da yaşıyorum.Eki Görüntüle 1264754

Hocam sipariş verince kart üzerinden fazladan bir komisyon kesildimi.

Son düzenleme:
Ben hesapladigimda 9600 TL tutuyordu. Karttan 9999 TL cekildi. Neye gore bilmiyorum.

Hocam ödeme kısmında hangisini seçiyorsunuz bu kısımdan mı seçiyorsunuz.

1641748964822.png

Tamam hocam gerek kalmadı.

Son düzenleme:
Hocam iyi geceler, aynı anda almışız kartı. Muhtemelen yine aynı anda kargoya verilip dağıtıma çıkar. Bu gece sosyalde biraz dolaştım, Sapphire hakkında yazılanlar moralimi çok bozdu. 2 nesildir Sapphire kullanıyorum ve bir problemini yaşamadım. Şu anda Sapphire’de herhangi yaygın bir problem var mı?

Hocam iyi geceler, aynı anda almışız kartı. Muhtemelen yine aynı anda kargoya verilip dağıtıma çıkar. Bu gece sosyalde biraz dolaştım, Sapphire hakkında yazılanlar moralimi çok bozdu. 2 nesildir Sapphire kullanıyorum ve bir problemini yaşamadım. Şu anda Sapphire’de herhangi yaygın bir problem var mı?

6000 serisini kullanan cok tanidigim var. Herhangi bir sorun yasadiklarini duymadim.

Yoksa bu mu? Ikisi de ayni fiyata geliyor.

Eki Görüntüle 1264604

Toplam boyle yaziyor. 9.500 TL'ye denk geliyor. Sizce alinir mi?
Size tavsiyem alacaksanız msi modelini almanız.. yakin zamanda amazonjp ile sorun yaşamıştık satıcı 3. Şahıs olduğu için neyseki paramız geri iade edilmişti yani korkacak bir durum yok aksilik olursa para iadesi talep edebilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı