Amazon Kargo Fiyatı Düşürme

OrhunOzaydin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar razer kraken pro alıcam amazondan fakat son adıma geldim. 140 tl lik ürün kargo ücreti dahil olunca 195 tl oluyor. Canlı destekten konusarak kargo ücreti iptal edilebiliyormus ama ingilizcem iyi değil nasıl halledebilirim bilmiyorum. Biri bana yardımcı olursa çok sevinirim. Tesekkurler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargo iptal ettirme olayı eskiden müşteri hizmetlerinin inisiyatifine bağlı bir şeydi ve bir kez istisna olarak bunu yapıyorlardı. Ancak çok talep geldiği için ve bunu ülkemizden insanlarımız çok fazla abarttığı için politikalarını değiştirdiler ve artık böyle bir şeye izin vermiyor ki hala bunu yapan varsada bunla övünmesi ne kadar doğru bunuda siz düşünün.

Şöyle düşün ki;

Farz-ı Misal Corsair Vengeance 2100 Headset aldın. Bu ürünün satış fiyatı 65 dolara düşmüştü geçtiğimiz günlerde.Bu adama bu ürün 45 dolara gelse (dahada az olabileceğini tahmin edemiyorum corsair ne kazanacak ozaman) 20 dolarda sen kargo bindirsen adam senin yüzünden hem devletine vergi ödeyecek zarar edecek hem kar etmeyecek hemde o an kargoyu alacan diye müşteri temsilcisini rahatsız edip meşgul edeceksin sitede trafik oluşturacaksın borç açacaksın.
Allah aşkına bu adamlara bu ürün kaç paraya geliyor ki? Sen böyle yaparak Amazon'un bundan 1-2 yıl önceki Türkiye'ye hiçbir şekilde Prime destekli veya Fullfilled by Amazon yani Amazon tarafından satılan ürünlerin kargosu yasaklandığı gibi mi olsun istiyorsun?

Arkadaşlar Müslüman'lık sadece lafta olmuyor.Adam yabancı diye 'Ecnebidir gavurdur boşver kazık atalım' demeniz çok ayıp,etiklik ve din açısından aykırıdır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı