Amazon Kargo Fiyatı Sorunu

arkham

Kilopat
Makaleler
51
Daha fazla  
Merhaba sevgili forumdaşlarım. Yeni bir soru ile karşınızdayım. Sorunum; Amazon'dan alışveriş yaparken ödeme kısmına gelince normalde alacağım ürün PS4 oyunu Fifa 14, 59 $ iken ve free shipping yazmasina rağmen fatura kısmın da shipping ücreti 15 $ daha ekleyip oyunu 120 TL yerine 150 TL ye çıkıyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz? Eğer bu sorun değil açıklaması var derseniz öğrenmek isterim.

Dx.com'a bir bak.

Baktım abi yok orada :) Birkaç siteye daha baktım GameStop, Amazon.uk falan ama yok hepsi kargo parası koyuyor 170-180 TL oluyor. Hatta Amazon.com kargo parası az bile koymuş bunları görünce dedim, 15$. 150 TL oluyor oyun ve kargo dahil. Sizce PS4 oyunu için normal bir fiyat mı? Türkiye' de PS3 oyunlarına bakılırsa şuan en kötü PS4 oyunları 180 TL ve üstü olur diyorlar, 200 TL bulurmuş yani. Gelir mi Amazon' dan sipariş versem Recep abi 10 gün içinde falan elime ulaşır mı? Sonuçta teknolojik cihaz değil gümrük falan almazlar direk 150 TL( 59$ oyun+15$ kargo ) ile kapatır mıyım oyunları?

Evet abi haklısın ama fikir almak istedim sadece, yani kesin cevap vermeni istemedim. Düşüncen için teşekkür ederim para çöpe gitmesin evet :) Yani abi tahmini bir şey söylemen mümkün mü? Daha önce sen yada çevrende görüp duyduğun Amazon' dan alınan ürünün gelip, gelmediği gibi bir sorun oldu mu duydun mu hiç? Ankara' da yaşıyorum.

- - - Güncellendi - - -

Recep abi biraz araştırdım, senin dediğin gibi şans işi diyorlar fakat çoğu kişinin oyunları falan gelmiş. Bazılarının ki gümrüğe takılmış. Abi gümrük için belirli bir fiyat yok muydu? yani 100$ üstü takılmıyor muydu?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı