Amazon kargo kaç günde gelir?

Güncelleme 3: Çarşamba gününden beri uçak varış noktasına ulaştı olarak görünüyor daha gümrükten çekme işlemleri başlatıldı gibisinden bir bilgi yok. Ben hiç bu kadar hantal işleyen bir sistem görmedim, AliExpress siparişlerim bile daha erken geliyor. Aslında bu güncellemeleri yapma sebebim benim gibi acelesi olan insanların Amazon'u tercih ederken bir daha düşünmelerinin gerektiği, yani amacım boş laf yapmak aynı şeyleri tekrar söylemek değil. 5 gün de onu bekleriz diye ironi yapmıştım al gerçek oldu.
Hocam aldığın ürünün linki bir atabilir misin merak ettim niye öyle oldu diye

Hocam belki de 10'dan fazla ürün almışımdır yurtdışından. Sizin durumunuz beni bile şaşırttı.

Teşekkürler hocam şimdi baktım da şansınıza böyle geliyor kargonuz hepsi aynı şekilde olmaz ama evet bu kargonuz geç geliyor diyecek bir şey bulamadım.

Benim hayat enerjisi işte :D

Güncelleme 4: Ürün hala gümrükten geçmiş değil ve ürün ertesi gün saat 22:00'da teslim edilecek diye görünüyor. Müşteri hizmetleriyle konuştuğumda gümrükte gecikme yaşandığı dile getiriliyor. 1 hafta gecikme mi olur ya. Mouse alacak varsa 200 TL fazla verin Wraith'ten alın.

Son düzenleme:
Benim hayat enerjisi işte :D

Güncelleme 4: Ürün hala gümrükten geçmiş değil ve ürün ertesi gün saat 22:00'da teslim edilecek diye görünüyor. Müşteri hizmetleriyle konuştuğumda gümrükte gecikme yaşandığı dile getiriliyor. 1 hafta gecikme mi olur ya. Mouse alacak varsa 200 TL fazla verin Wraith'ten alın.
Hayretler içerisinde konuyu takipteyim hocam. İlk defa gördüm inşaAllah ulaşır elinize.

Yarın da herhangi bir işlem yapılmazsa iade edeceğim sanırsam.

Yarın da herhangi bir işlem yapılmazsa iade edeceğim sanırsam.
Hocam bence bu aşamada iade ye kalkışma onunda ayrı sıkıntılı prosedürü olur. Bir de onu dert etmeye başlarsın.

Sen Amazona yüklen bir şekilde eline ulaştırsınlar.

Hocam bence bu aşamada iade ye kalkışma onunda ayrı sıkıntılı prosedürü olur. Bir de onu dert etmeye başlarsın.

Sen amazona yüklen bir şekilde eline ulaştırsınlar.

Söylendim müşteri hizmetlerine, aciliyeti için işlem başlatılmasını talep edeceğim gibisinden bir cevap aldım. Artık ne kadar doğru ne kadar yalan bilemem. Amazon pişmanlıkmış demek ki kargosu ayrı dert iadesi ayrı dert.

Söylendim müşteri hizmetlerine, aciliyeti için işlem başlatılmasını talep edeceğim gibisinden bir cevap aldım. Artık ne kadar doğru ne kadar yalan bilemem. Amazon pişmanlıkmış demek ki kargosu ayrı dert iadesi ayrı dert.
İyi yapmışsın. Doğru veya yanlış olsun sen takibini yap. Üzerine düşmezsek olmaz. Yarın tekrardan gelmezse ve hareket olmazsa yüklen bir şekilde sağlam almaya bak ürünü. Yurtdışı iadesi gelmesinden daha zor işler süreci.

Güncelleme 5: Herhangi bir bilgi akışı yok. Tekrardan müşteri hizmetlerini darlayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı