Amazon kargo süresi

İstanbul.
Bir de aldım diyelim. VGA dönüştürücü. 30gün sonra iade etsem sorun olur mu?
Size iade edebileceğiniz bir süre belirtiyorlar. Örneğin ben 2020 Kasım'da bir bilgisayar kasası almıştım, bana 2021'in Şubat ayına kadar iade hakkı verdiler. Kötü niyetli insanlar bunu suistimal etseler de genelde 2-3 ay civarı iade süresi veriyorlar.

Size iade edebileceğiniz bir süre belirtiyorlar. Örneğin ben 2020 Kasım'da bir bilgisayar kasası almıştım, bana 2021'in şubat ayına kadar iade hakkı verdiler. Kötü niyetli insanlar bunu suistimal etseler de genelde 2-3 ay civarı iade süresi veriyorlar.

30 gün yazıyor ürünün altında.

Ee o zaman niye 30 gün kuralı var :D
bunun amacı beğenmediğimiz ürünü iade edebilmek değil mi? Beğenmezsem diye diyorum.
30 gün kuralı, aldığınız anda bir sorun olmaz da birkaç hafta sonra bozulursa garantiyle uğraşmamak için var. Normalde 14 günden fazlasını ücretsiz olarak kimse vermez. Ayrıca dönüştürücünün neyini beğenmeyebilirsiniz ki? En fazla performansı istediğiniz gibi olmaz ama bunu da anlamak için 1 ay gerekmez.

30 gün kuralı, aldığınız anda bir sorun olmaz da birkaç hafta sonra bozulursa garantiyle uğraşmamak için var. Normalde 14 günden fazlasını ücretsiz olarak kimse vermez. Ayrıca dönüştürücünün neyini beğenmeyebilirsiniz ki? En fazla performansı istediğiniz gibi olmaz ama bunu da anlamak için 1 ay gerekmez.

Hocam öyle demeyin. Teknobiyotik'ten aldığım dönüştürücü mavi ekran gösteriyordu arada temassızlık var. Kabloyu kaldırınca geliyor indirince mavi ekran oluyordu renkler. O da garantide şu an 10 gün diyor minimum. Pcsiz kalmayayım diye alacaktım, beğenirsem iade de etmem yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı