Amazon kargoyu 1 haftadır vermedi

Şöyle bir şey yaşanmış olabilir. Ürün son üründü ve siparişten sonra ürünü kontrol ettiler ve gönderemeyecekleri bir durumda olduğunu gördüler. Böylece bu sürece girdiniz. Sadece bir tahmin. Tekrar amazona kendinizi aratarak net bir cevap isteyiniz. Aksi taktirde bu kadar uzun sürecek hiçbir durum da yok.

Ürün son ürün olamaz benim aldığımdan 5 gün sonra farklı satıcı satmaya başladı yani olmayan ürünü neden satıyor ki o zaman Amazon musteri temsilcisine dun aksamda baglandim ilettik süreci hızlandırıp haber vereceğiz 1 Marta kadar bekleyin diyor bugünle 8 gün yarınla 9 gün olacak ve kargoya bile daha vermediler hayatımda ilk defa Amazon'dan aldım bir daha asla almam berbat bir firma iade etsem 5-6 gun iade bekleyeceğim yaptiklari şey cok saçma ustelik hizli kargo diye satiyorlar extra para aliyorlar.

Ürün son ürün olamaz benim aldığımdan 5 gün sonra farklı satıcı satmaya başladı yani olmayan ürünü neden satıyor ki o zaman Amazon musteri temsilcisine dun aksamda baglandim ilettik süreci hızlandırıp haber vereceğiz 1 Marta kadar bekleyin diyor bugünle 8 gün yarınla 9 gün olacak ve kargoya bile daha vermediler hayatımda ilk defa Amazon'dan aldım bir daha asla almam berbat bir firma iade etsem 5-6 gun iade bekleyeceğim yaptiklari şey cok saçma ustelik hizli kargo diye satiyorlar extra para aliyorlar.

Benim başıma gelen bir olayı söyleyeyim. Xiaomi Earbuds 2 model kulaklık almıştım ve satıcı Amazon'du. Ürün geldi gayet. Belli bir süre sonra bağlantı problemi yaşadım ve amazona ilettim durumu. Bana 2 seçenek sundular ya ürünü iade edecektim ya da stok gelene kadar bekleyecektim. Bende stok beklemeye başladım ve ürün hiçbir şekilde stoka giremedi. Bir yerden sonra iade istedim ve iade aldım. Sizin durumda bunun gibi olabilir. Amazon kötü bir firma değildir sadece bazen böyle durumlar yaşanabiliyor.

Benim de 12 gündür gelmedi. İletişime geçtim özür olarak hem ürünü hem de parayı iade edeceklerini söylediler. Para geldi ama ürün ortada yok. Üstelik satıcı ürünü vitrininden kaldırmış.

Geri
Yukarı