Amazon kargoyu 3 gündür getirmedi

İlk zamanlarda ertesi gün kargoyu getiren Amazon Prime olmasına rağmen bir haftadır getirmediği 3 ayrı paketim var. Bundan önceki de birkaç gün sonra gelmişti, iyice bozdu Amazon.
Ben katılıyorum sistemin açıklarına istila edildiği için artık Amazon değişen ürün fiyatlarında kupon sağlamıyor veya ucuz ürünlerin iadesini size yapıp ürün sizde kalsın politikasını izlemiyor. Kargo konusunda ise 2 liralık ürünler var kargosu bedava olan buna el atılması lazım.

İlk zamanlarda ertesi gün kargoyu getiren Amazon Prime olmasına rağmen bir haftadır getirmediği 3 ayrı paketim var. Bundan önceki de birkaç gün sonra gelmişti, iyice bozdu Amazon.
Okula dönüş kampanyasından dolayı kargolar geç gelebiliyor. Kargoyu taşıyan firma hangisi önce onu öğrenelim. Kolaygelsin ile gönderiler çok hızlı geliyor. Ayrıca satıcı Amazon değilse maalesef kargolar artık geç geliyor.

Eğer tahmini teslimat tarihini geçtiyse iletişime geçin. Mesela ben yeni bir kulaklık aldım normalde teslimat tarihi 16 Eylül Cuma idi fakat bugün dağıtıma çıktı ve akşama doğru elime ulaşacak. Şu son kampanyadan beri çoğu üründe 17 Eylül, 19 Eylül ya da 21 Eylül olarak gözüküyor teslimat tarihi.

Eğer tahmini teslimat tarihini geçtiyse iletişime geçin. Mesela ben yeni bir kulaklık aldım normalde teslimat tarihi 16 Eylül Cuma idi fakat bugün dağıtıma çıktı ve akşama doğru elime ulaşacak. Şu son kampanyadan beri çoğu üründe 17 Eylül, 19 Eylül ya da 21 Eylül olarak gözüküyor teslimat tarihi.
Yoğunluktan hocam aynen. Ben de 6 eylülde ram siparişi verdim, yurtdışından 21 eylülde teslimat olacak yazıyordu. Dün teslim aldım.

Yoğunluktan hocam aynen. Ben de 6 eylülde ram siparişi verdim, yurtdışından 21 eylülde teslimat olacak yazıyordu. Dün teslim aldım.
Hocam yurtdışı konusu başka bir durum. Yurtdışından ürün aldığınız zaman genellikle 1-2 hafta içinde geliyor yoğunluk olmasa bile.

Okula dönüş kampanyası nedeniyle kargo süreleri çok uzadı.

Ama asıl sıkıntı siparişi verirken tahmini teslimat 2 gün sonra gözükürken sipariş verdikten sonra gözüken tahmini teslim süresinin daha da uzaması.

Geri
Yukarı