Amazon Kindle E-Kitap alınır mı?

Soraklı

Kilopat
Forumda E-Kitap okuyucu kullanan var mı? Son sürüm Amazon Kindle almayı düşünüyorum.
Mantıklı ve Pratik bir şey mi? Ben Amazon'dan Türkiye'ye vergiden dolayı getiremediğim kitapları, E-Book olarak satın aldığım için istiyorum. Çünkü vergiye verilen parayla 2 kitap daha alabiliyorum. Ayrıca kullananlar cihazlardan memnun mu?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zamandır Bebook Neo kullanıyorum. Kesinlikle çok pratik. Ben ucuz ve eski bir model kullanıyorum ama sizin alacağınız çokta farklı olmayacak. Kindle'ın avantajı senkronizasyon, bildiğim kadarıyla mail olarak attığınız bütün e-kitaplar direkt okuyucunuza yükleniyor. Ayrıca Türkiye'de kitap okumak bile artık lüks olduğu için bütçenizi çok rahatlatacaktır.

Ben bir sene önce kızıma almıştım PW3 ve çok memnunuz. Son zamanlarda ben de kullanmaya başladım.
Taşıması ve kullanımı rahat. Şarjı da çok uzun süre gidiyor...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanıyorum ve çok memnunum. Türkiye den almistim paperwhite 3, 4 gb modeli. Fakat sadece ingilizce kitap okuyorum içinde sözlük olduğu için kolaylık sağlıyor. Şarj 15 gün falan gidiyor. Amazondan da ingilizce romanları falan aldığımda anında kindle da açabiliyorum. Pc, kindle, cep telefonu uygulamaları arasında senkronizasyon var. Herhangi birinde kaldığın yerden Diğer tarafta devam edebiliyorsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı