E-kitap mı tablet mi?

can15223

Decapat
Daha fazla  
Dostlar sürekli yabancı kitapları okuyorum ve bunlar için de PDF aracılığıyla çıktı alıp okuyorum ama artık iyice bu da sorun olmaya başladı ve e-kitap aramaya başladım. E-kitaplar çok küçük ve büyük olanları çok pahalı. Tablet alsam PDF'leri ondan okuyabilir miyim? Almayı düşündüğüm tableti bırakayım.

Tablet bilgisayar alternatifi bir şey, kıyaslamak doğru olmaz ama eğer sadece kitap için alınacaksa e kitap, yok her açıdan kullanmak için alınacaksa tablet. Tabletin ekranı göz yorar bu arada(e-Ink ekran olmadığı için) e kitap göz yormaz.

Tablet bilgisayar alternatifi bir şey, kıyaslamak doğru olmaz ama eğer sadece kitap için alınacaksa e kitap, yok her açıdan kullanmak için alınacaksa tablet. Tabletin ekranı göz yorar bu arada(e-Ink ekran olmadığı için) e kitap göz yormaz.

Ama PDF açmak için minimum 8 inç öneriliyor ve 8 inç e kitaplar çok pahalı

e-kitap cihazları gereksiz pahalı oluyor bence. Tablet alıp siyah-beyaz renk filtresi açmak daha mantıklı geliyor bana.

E Kitaplar ekranları gereği gözü yormuyor saatlerce baskı kitap okuyor gibi okuyabilirsiniz. Tablet ekranı kitap hissini maalesef vermiyor ve hem ekrandan dolayı hem de batarya durumundan dolayı e-kitaplarla yarışamayacak durumdalar.

İkisi farklı şeyler. Sadece ama sadece kitap için alıyosanız e-kitap alın bence. Ama tablette fena olmaz şimdi. Fakat biraz göz yorabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı