Elektronik Amazon klavye indirimleri

K68 pil olayı dışında efsane gözüküyor, cumartesiye kadar devam ederse alırım.

Ekstra yazılan tutar direkt olarak fiyata dahil mi ediliyor yoksa sepette mi ekleniyor? Ben kahve makinesı eklediğimde depozito yazmasına rağmen eklemedi alış yerinde. Bende iptal ettim. Bilen biri aydınlatabilir mi?

Niye daha mantıklı hocam onuda bir açıklarsanız size zahmet ona göre kafamda bir fikir oluşsun.
K68 kullanıcı yorumları açısından daha iyi ve incelemeleri daha çok mevcut. Ayrıca 68 tuş olması daha rahat bence eğer ki kullanırım diyorsan. Kablosuz bağlantı sağlaması da ayrı güzel ve klavyeye mod yapınca (yalıtım için örnek) çok iyi ses elde edebiliyorsun. Hotswap ayrıca, switch değişmene olanak sağlıyor. Zaten ikisi de Jixian Switch sanırım, Outemu'dan kötü bir switch ama K68 hotswap olduğu için ileri ki dönemlerde değişip daha iyi bir hale getirebilirsin. Tek kötü yanı sadece pille çalışıyor ve kablolu kullanımı yok.

K68 kullanıcı yorumları açısından daha iyi ve incelemeleri daha çok mevcut. Ayrıca 68 tuş olması daha rahat bence eğer ki kullanırım diyorsan. Kablosuz bağlantı sağlaması da ayrı güzel ve klavyeye mod yapınca (yalıtım için örnek) çok iyi ses elde edebiliyorsun. Hotswap ayrıca, switch değişmene olanak sağlıyor. Zaten ikisi de Jixian Switch sanırım, Outemu'dan kötü bir switch ama K68 hotswap olduğu için ileri ki dönemlerde değişip daha iyi bir hale getirebilirsin. Tek kötü yanı sadece pille çalışıyor ve kablolu kullanımı yok.
Benim bildiğim T60 klavyede Kailh'ten bile daha iyi Huano switch var ve bu klavyeyi bizzat deneyimledim hoşuma gitti eğer ki gerçekten Huano değilde Jixian varsa dediğiniz gibi K68 hotswap olduğu için çok daha mantıklı ama T60'da Huano varsa T60 daha mantıklı olur gibi geldi bana.

Geri
Yukarı