Amazon müşteri hizmetlerine nereden ulaşabilir?

grcn0

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2,5 hafta önce Amazon üzerinden verdiğim bir sipariş 3 gün geçtikten sonra bir problemden dolayı iptal edildi.

İptalin üstünden 14 gün geçmesine rağmen para iadesi gerçekleşmedi. Uygulamaya girdiğimde müşteri temsilcisi kısmında sadece belirli konu başlıkları görüyorum. Kontrol sağlaması için gerçek bir müşteri temsilcisi ile nasıl iletişime geçebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Başka Bir Konuda Yardım'ı seçtikten sonra Diğer'i seçiyoruz, Ardından Bize Ulaşın çıkıyor. Oradan da Sohbeti Başlat diyeiblirsiniz.

Hocam Başka Bir Konuda Yardım'ı seçtikten sonra Diğer'i seçiyoruz, Ardından Bize Ulaşın çıkıyor. Oradan da Sohbeti Başlat diyeiblirsiniz.
Hocam sürekli buraya atıyor, sizin dediğinizi yapınca da aynı şekilde.

Amazon uygulamasında Hesabım'a gir menüleri takip ederek müşteri hizmetlerine ulaş.
Hocam sürekli bu kısma giriyor burada canlı destek ibaresi yok ki

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-09-17-16-01-264_com.amazon.mShop.android.shopping-edit.jpg
    Screenshot_2024-02-09-17-16-01-264_com.amazon.mShop.android.shopping-edit.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_2024-02-09-17-16-01-264_com.amazon.mShop.android.shopping-edit.jpg
    Screenshot_2024-02-09-17-16-01-264_com.amazon.mShop.android.shopping-edit.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 13
Bir bilgisayar üzerinden yaparsanız daha sağlıklı olur ya da uygulama üzerinden değil de Browser üzerinden giriş yaparak.

Yaklaşık 2,5 hafta önce Amazon üzerinden verdiğim bir sipariş 3 gün geçtikten sonra bir problemden dolayı iptal edildi.

İptalin üstünden 14 gün geçmesine rağmen para iadesi gerçekleşmedi. Uygulamaya girdiğimde müşteri temsilcisi kısmında sadece belirli konu başlıkları görüyorum. Kontrol sağlaması için gerçek bir müşteri temsilcisi ile nasıl iletişime geçebilirim?

Geri
Yukarı