Amazon müşteri hizmetlerine ulaşmak

Tonyukuk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, çarşamba günü amazon.com.tr den satıcısı Amazon olan, Xiaomi Mi Box S satın aldım. AGT Kurye isimli firmaya aynı gün teslim edildiği ve bugün bana ulaştırılacağı görünüyordu. Sitede görünen takip numarası ile sorgulama yaptığımda herhangi bir ürün bulunamadı hatası aldım. AGT Kurye firmasını aradığımda benim adıma, telefon numarama ya da sitede bulunan takip numarasına ait bir gönderi bulunmadığını belirttiler. Amazon uygulamasından aranmak istediğimi belirttiğimde aranıyor yazıyor ve bir dakika sonra görüşme sonlandırıldı diyor. 0850 ile başlayan bir numaraları mevcut, onu aradığımda ise SMS göndereceğiz diyor ama herhangi bir sms gelmiyor. İçinizde daha önce böyle bir problem yaşayan var mıdır acaba?

Bura yerine sorununu şikayet var a açsa idin çok kısa sürede hallederler di. Bir kere lazım oldu, aranmak istdiğimde hemen aradılar. Kargo daki sıkıntıyı da düşünüp hemen müdahale etseler iyi olur

Ekran Görüntüsü (30).png

İletişim kısmından ürününüzü seçip Sohbet butonuyla direk görüşebilirsiniz.

Eki Görüntüle 681481
İletişim kısmından ürününüzü seçip Sohbet butonuyla direk görüşebilirsiniz.
Hocam çok teşekkür ederim. Mobilden sohbet kısmı görünmüyordu, masaüstü sitesi yapınca çıktı. Tabi ki sorunu çözmek için uğraşmadılar bile. Söz verdiğimize bakmayın kurye ne zaman getirirse o zaman alırsınız demeye getirdiler. Mobilden en yi cevap kısmı görünmüyor. Bilgisayara geçince seçeceğim. Tekrardan teşekkürler.

Geri
Yukarı