Amazon Müşteri Temsilcisinin İlgisizliği

Yayıncılarla senin aranda dünya kadar fark var.
Emin ol kardeşim, yok.

Ha sen eğer kendini farklı görüyorsan farklı düşünmekte özgürsün.

Bu arada bakan çocukları ile aranda da fark yok, sen nasıl çakar takıp hız yapmıyorsan onlar da yapamaz. Belki bilmiyorsundur diye bunun bilgisini vermek istedim.

Yanlış anlamayın ama isteğiniz biraz fazla gibi geldi. Ürünü alışınızın 6. ayı olmasına rağmen size iade edeceklerini söylemişler zaten. Siz de ürünü yollamadan yenisini talep ediyorsunuz. Temsilciyle olan sohbetinizi görmediğim için o kısma bir şey diyemeyeceğim. Fakat Amazon'a da hak vermelisiniz, herkese iade edilmeden ürün yollayamaz ki. Temsilci elinden geleni yapmış.
Zaten isteğim insiyatif sağlayabilirler mi diye yönetici ile konuşmak istemem, diğer şeylere şikayet etmiyorum. Fark ettiyseniz temsilcinin beni uğraştırmasından şikayetçiyim. Alt tarafı not bıraktık diyeceklerdi. Yönetici bana açıklama yapacaktı finito.

Emin ol kardeşim, yok.

Ha sen eğer kendini farklı görüyorsan farklı düşünmekte özgürsün.

Zaten isteğim insiyatif sağlayabilirler mi diye yönetici ile konuşmak istemem, diğer şeylere şikayet etmiyorum. Fark ettiyseniz temsilcinin beni uğraştırmasından şikayetçiyim. Alt tarafı not bıraktık diyeceklerdi. Yönetici bana açıklama yapacaktı finito.
Bireysel müşteriler çok önemli ve ciddi bir durum olmadığı sürece asla yönetici ile konuşmazlar. Kurumsal müşterilerin bile yöneticilere bağlanması zordur. Ayrıca yayıncılar ile aralarında sözleşme ve reklam çıkarı olduğu düşünülürse seninle yayıncı arasında dağlar kadar fark var. Sonuçta yayıncıların dolandırıcı olmadığını biliyorlar ve dolandırıcı olsa bile ellerinde hazır bilgileri var da senin dolandırıcı olmadığını nereden bilecek? Bir sorun olduğunda 1 ürün için yıllarca süren mahkeme ile mi uğraşacak?

Bireysel müşteriler çok önemli ve ciddi bir durum olmadığı sürece asla yönetici ile konuşmazlar. Kurumsal müşterilerin bile yöneticilere bağlanması zordur. Ayrıca yayıncılar ile aralarında sözleşme ve reklam çıkarı olduğu düşünülürse seninle yayıncı arasında dağlar kadar fark var. Sonuçta yayıncıların dolandırıcı olmadığını biliyorlar ve dolandırıcı olsa bile ellerinde hazır bilgileri var da senin dolandırıcı olmadığını nereden bilecek? Bir sorun olduğunda 1 ürün için yıllarca süren mahkeme ile mi uğraşacak?
Firma ile sözleşme imzalayan biri ile senin aranda fark olmadığını düşünmen düşündürücü.
YouTube da yayın yapanlara da sponsorluk veriyorlar mıyımış? wow.

Siz bana önce yenisini verin ben yollarım diye bir şey olur mu? 🙂
Ürün değişiminde her zaman önce arızalı ürün yollanır yani biraz türk işi olmuş sizinki.

Siz bana önce yenisini verin ben yollarım diye bir şey olur mu? 🙂
Ürün değişiminde her zaman önce arızalı ürün yollanır yani biraz türk işi olmuş sizinki.
Dediğim gibi şikayetçi olduğum kısım o değil. Temsilcinin beni 2 saat uğraştırması. Odağınız yanlış yerde.

İnsiyatif isteme sebeplerim açık.
Yazışmayı görmedim ama böyle bir yetkisi olmadığını veya bir şekilde yapamayacağını söylemiştir diye tahmin ediyorum. Uzadıysa yapacak bir şey yok. Ayrıca amazonun müşteri memnuniyetinin çoğu zaman abartıldığını düşünüyorum ama bu olayda bana göre haksız değiller.

Yeni konular

Geri
Yukarı