Amazon Prime alınır mı?

Cihan2005

Centipat
Daha fazla  
Selam ben Netflix'e rakip bir de mağazadan alınca bir şeyler ucuz olsun istiyorum sizce Amazon Prime Netflix yerine alınır mı?

Selam ben Netflix'e rakip bir de mağazadan alınca bir şeyler ucuz olsun istiyorum sizce Amazon Prime Netflix yerine alınır mı?
Prime video da Netflix kadar fazla içerik yok ve bazı içerikler hiç Türkçe barindirmiyor fakat yine de izlenecek şeyler var. Bedava kargo ve indirimler açısından oldukça iyi olduğunu soylebilirim. Oyun tarafı da ekstrasi. Zaten 8TL iken ve 1 ay bedavayken bence bir deneyebilirsiniz. Beğenmezseniz iptal edersiniz.

Alınır Gaming olsun indirimleri falan olsun alınır ama film çeşitliliği Netflix'ten az ve Netflix'te olan her diziyi Amazon'da bulamazsın onun dışında gayet iyi bence alınır ben Netflix'i bıraktım zam yüzünden Amazon'la devam ediyorum.

Herkese teşekkür ederim eger alışveriş yapacaksam alabilirim denemeye değer cevaplarınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı