Çözüldü Amazon Prime deneme sürümünü iptal edersek ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Samikaya

Decapat
Daha fazla  
Amazon Prime'ı deneme surumunde başlattım ve şu an memnun değilim.
Ama deneme yi aldığım gün Amazon Gaming fırsatlarından yararlandım futboll Manager 2021 ve LoL VP yi kullandım.
Ücretsiz deneme surumunu iptal edersem ne olur veya iptal edebilir miyim?

Çözüm
Denemeyi iptal edersen ay sonuna kadar kullanırsın. Kartından para çekmez. Aldığın ganimetlere bir şey olmaz.
Ama deneme yi aldığım gün Amazon Gaming fırsatlarından yararlandım futboll Manager 2021 ve LoL VP yi kullandım.

Bir şey olmaz iptal edebilirsiniz.

Her şeyi sömürüp neyden memnun kalmadığınızı tam anlamadım? 8 lira olan Amazon Prime'ı alma amacınız ne idi alırken? Aldığınız LoL Kapsülü sadece verdiğiniz (deneme sürümünde vermediğiniz*) paranın kat ve katı.

Her şeyi sömürüp neden memnun kalmadığınızı tam anlamadım? 8 lira olan Amazon Prime'ı alma amacınız ne idi alırken? Aldığınız LoL kapsülü sadece verdiğiniz (deneme sürümünde vermediğiniz*) paranın kat ve katı.

LoL hediyesini talet etttim sonra iletildi dedi. Hesaba girdim gelmemisti valorany cıkartmasınada öyle oldu bende sinirden iptal etme kararı aldım.

Her şeyi sömürüp neden memnun kalmadığınızı tam anlamadım? 8 lira olan Amazon Prime'ı alma amacınız ne idi alırken? Aldığınız LoL kapsülü sadece verdiğiniz (deneme sürümünde vermediğiniz*) paranın kat ve katı.

Başlangıçta 1 yıl kadar kullanamak hedefimdi.
Ama hediyelerimin bilemediğim bbir sekide kayboldması uzerine iptal etme kararı aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
lol hediyesini talet etttim sonra iletildi dedi. hesaba girdim gelmemisti valorany cıkartmasınada öyle oldu bende sinirden iptal etme kararı aldım.
Hocam muhtemelen yanlış hesap bağlantılı kalmış. Amazonda bağlantılı hesaplar kısmından kontrol edin isterseniz hangi hesabınızla eşleştiğini. Her ay sorunsuz alıyorum ben hediyelerimi siz de eksik kalmayın bene. Şu an Türkiyedeki en güzel şey olabilir Amazon Prime'ın 8 lira olması.

(Hediyeleri aldıktan sonra istemcileri kapatıp tekrar açmayı unutmayın)

Hocam muhtemelen yanlış hesap bağlantılı kalmış. Amazon'da bağlantılı hesaplar kısmından kontrol edin isterseniz hangi hesabınızla eşleştiğini. Her ay sorunsuz alıyorum ben hediyelerimi siz de eksik kalmayın bene. Şu an Türkiye'deki en güzel şey olabilir Amazon Prime'ın 8 lira olması.

Hocam 5 kere kontrol ettim ama olmadı bende iptal etme kararı aldım.
Size de aldığım ganimetler ekstra bir sekilde faturalandılır mı diye sormak istemistim.

Hocam 5 kere kontrol ettim ama olmadı bende iptal etme kararı aldım.
Size de aldığım ganimetler ekstra bir sekilde faturalandılır mı diye sormak istemistim.

Yok hocam ekstra hiçbir fatura çıkmaz. Amazon Twitch'i satın aldığı için böyle bir kampanyası var. Şu an iptal etmeden istediğiniz bir Twitch kanalına abone bile olabilirsiniz ekstra hiçbir ücret çıkmayacaktır.

Yok hocam ekstra hiçbir fatura çıkmaz. Amazon Twitch'i satın aldığı için böyle bir kampanyası var. Şu an iptal etmeden istediğiniz bir Twitch kanalına abone bile olabilirsiniz ekstra hiçbir ücret çıkmayacaktır.

Teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı