Amazon Prime deneyimi ve yaşadığım sorunlar

Forzaeko

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle ilk kez Amazon deneyimim. Amazon Prime'a aylık 7,90 TL ücret ödüyorum. Bir gün Amazon Prime avantajı ile sipariş vermek istedim 18 Eylül'de siparişimi verdim. Ürün bana 19 Eylül'de sipariş edileceği yazıyordu lakin 19 Eylül Amazon canlı desteğine yazdığımda yoğunluk var kusura bakmayın dendi. 20 Eylül'de bir daha yazdım 10 TL hediye kuponu verdiler. 21 Eylül günü Amazon'un daha üst yetkili bir müşteri hizmeti beni aradı ve kusura bakmayın yarın gönderilecek dendi ve bu hatamızdan dolayı kusura bakamayın dendi ve 100 TL hediye kartı tanımladılar yani hatalarının farkındaydılar. Peki 7.90 TL ücretin içinde sadece alışveriş avantajımı var tabii ki hayır Amazon Prime gibi Netflix'e rakip bir platformu kullanmanıza olanak sağlıyor yanında Twitch Gaming'de kullanabiliyorsunuz Twitch Gaming'le birlikte bazı oyunlara ücretsiz erişim sağlayabiliyorsunuz bazı oyunlardan da ekstra ödülleri ücretsiz alıp en sevdiğiniz Twitch yayıncılarına ücretsiz şekilde abone olabilirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ilk kez Amazon deneyimim. Amazon Prime A aylık 7, 90 TL ücret ödüyorum. Bir gün Amazon Prime avantajı ile sipariş vermek istedim 18 Eylül'de siparişimi verdim. Ürün bana 19 Eylül'de sipariş edileceği yazıyordu lakin 19 Eylül Amazon canlı desteğine yazdığımda yoğunluk var kusura bakmayın dendi. 20 Eylül'de bir daha yazdım 10 TL hediye kuponu verdiler. 21 Eylül günü Amazon'un daha üst yetkili bir müşteri hizmeti beni aradı ve kusura bakmayın yarın gönderilecek dendi ve bu hatamızdan dolayı kusura bakamayın dendi ve 100 TL hediye kartı tanımladılar yani hatalarının farkındaydılar. Peki 7.90 TL ücretin içinde sadece alışveriş avantajımı var tabii ki hayır Amazon Prime gibi Netflix'e rakip bir platformu kullanmanıza olanak sağlıyor yanında Twitch Gaming'de kullanabiliyorsunuz Twitch Gaming'le birlikte bazı oyunlara ücretsiz erişim sağlayabiliyorsunuz bazı oyunlardan da ekstra ödülleri ücretsiz alıp en sevdiğiniz Twitch yayıncılarına ücretsiz şekilde abone olabilirsiniz?

Güzel reklam.

Geri
Yukarı