Amazon Prime Gaming dağıttığı oyunlar şu an alınıyor mu?

Turkish Delight

Hectopat
Selam arkadaşlar. Amozon şu sıralar kullanıcılarına oyun dağıtıyormuş. Eğer Amazon Prime alırsam buna Prime Gaming dahil mi ve önceki günlerde dağıttığı oyunları şuan alabiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dağıtılan oyunların dağıtım süreci bitmeden her oyunu elde edebilirsin, süreç başladıktan sonra Prime üyeliği başlatsan dahi geçerli.
Ek olarak, oyunlar nerede diye soracak olanlar varsa ilgili 6 oyun 12 - 13 Temmuz arası dağıtılacakmış:
  1. GRID™ Legends
  2. Mass Effect Legendary Edition
  3. Need for Speed™ Heat
  4. Star Wars™ Jedi Knight — Jedi Academy
  5. Star Wars™ Jedi Knight II — Jedi Outcast
  6. Star Wars™ Republic Commando

Buna ek olarak, bu oyunları bir kez talep ettiğiniz zaman ilgili mağazaya yönlendiriliyorsunuz. Örneğin size Steam’de geçerli bir ürün kodu veriliyor. Daha sonra ilgili platformda bu kodu yazarak sonsuza kadar kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Yani geçici süreliğine değil, tamamen sizin oluyor.

ShiftDelete
sitesinde böyle gördüm aldım 1.13TL aldı benden sonra geri iade etti ama oyunları sadece Amazon Games platformu için veriyorlar sanırım. Yani bugüne kadar dağıttıkları oyunlar böyle, sonrası ne olur bilemem. Eğer siz de sadece Steam gibi platformlar için almak istiyorsanız boşa vakit kaybetmeyin. :D

Geri
Yukarı