Amazon Prime Gaming Kasım oyunları erişime açıldı

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Amazon Prime Game oyunları saat 19.00 itibarıyla açılmış durumda. Şu an aktif olarak alabileceğiniz oyunlar:

Puzzle agent 2
Rogue Heroes ruins of tasos.
Secret files sam peters.
Bafl brakes are for losers.
Liberated.
Demon hunter 2 New chapter.
Dragon age inquisition. (Origin) (Standart Sürüm, Bazı DLC'ler Origin'de ücretsiz kontrol edip onları da ekleyebilirsiniz.)
Control Ultimate Edition. (GOG)
Rise of Tomb Raider 20 Year Edition. (Epic Games)

1 Aralık tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. İyi oyunlar.

Son düzenleme:
Amazon destek sağ olsun, Prime Gaming aldım deneme sürümünü kart onayı istediler bana dair neyse ben belge falan attım bana dair olduğuna, ondan sonra hesap açıldı ne olsa beklerdiniz? Prime aboneliği gitmiş. :(

Amazon Prime Game oyunları saat 19.00 itibarıyla açılmış durumda. Şu an aktif olarak alabileceğiniz oyunlar:

Puzzle agent 2
Rogue Heroes ruins of tasos.
Secret files sam peters.
Bafl brakes are for losers.
Liberated.
Demon hunter 2 New chapter.
Dragon age inquisition (Origin)
Control Ultimate Edition. (şu an aktif değil)
Rise of Tomb Raider. (şu an aktif değil)

1 Aralık tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. İyi oyunlar.

Aktif olmayan oyunlar sonradan gelecek mi? Not: Şu an geldi.

Şimdi baktım, Control Ultimate Edition GOG kodu olarak verilmiş. Gerçekten çok mutlu oldum. Epic Games oyunu olarak verseydi sıkıntı olabilirdi çünkü Epic hesabımda Control'ün düz sürümü zaten var. Neyse ki GOG kodu olarak verildi.

Sadece Control Ultimate Edition'ı değil, Dragon Age Inquisition ve Rise of the Tomb Raider'ı da aldım bu arada. Zaten Amazon Prime deneme üyeliğim bugün bitti ve Papara kartımdan 7.9 TL çekildi. Amazon Prime'ı hiçbir zaman terk etmeyi düşünmüyorum :)

DAI, Control ve Tomb Raider'ı aldım şu an.

Geri
Yukarı