Amazon Prime Gaming Ocak 2022 oyunları erişime açıldı!

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Verilen oyunlar:

- Star Wars Jedi Fallen Order (Origin)
- Total War: Warhammer (Epic Games)
- World War Z Aftermath ( Epic Games)
- Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
- WRC 7 FIA World Rally Championship
- Abandon Ship
- Paper Beast Folded Edition
- In Other Waters
- Two Point Hospital

Şubat 2022'e kadar dağıtalacak bu oyunları ayda sadece 7.90 TL'ye sahip olabilirsiniz. İyi oyunlar dilerim.

Son düzenleme:
Verilen oyunlar:

- Star Wars Jedi: Fallen Order (Origin)
- Abandon Ship
- In Other Waters
- Two Point Hospital

Şubat 2022'e kadar dağıtalacak bu oyunları ayda sadece 7.90 TL'ye sahip olabilirsiniz. İyi oyunlar dilerim.

Teşekkürler efendim :) Görmesem girip bakmazdım
Verilen oyunlar:

- Star Wars Jedi Fallen Order (Origin)
- Abandon Ship
- In Other Waters
- Two Point Hospital

Bu arada bir şey sorabilir miyim bir platform üzerinden erişemediğimiz oyunlar oluyor ya direkt indir yazan onları sonra indiremiyoruz değil mi?

Son düzenleme:
Total War: Warhammer görünce gerçekten sevindim, hep oynamak istediğim bir oyundu, bu zamanda oyun almaya korkar olduk ki zaten zar zor alabiliyoruz gerçekten bu hizmet bizim ülkemiz için bir lütuf.

Total War: Warhammer görünce gerçekten sevindim, hep oynamak istediğim bir oyundu, bu zamanda oyun almaya korkar olduk ki zaten zar zor alabiliyoruz gerçekten bu hizmet bizim ülkemiz için bir lütuf.
Bu arada bir şey sorabilir miyim bir platform üzerinden erişemediğimiz oyunlar oluyor ya direkt indir yazan onları sonra indiremiyoruz değil mi? Cevaplayabilir misin acaba

Bu arada bir şey sorabilir miyim bir platform üzerinden erişemediğimiz oyunlar oluyor ya direkt indir yazan onları sonra indiremiyoruz değil mi? Cevaplayabilir misin acaba
Tam anlamadım hangi platformu kastettin? Eğer Amazon için diyorsan hani şu Prime Gaming'in dağıttı küçük dandik oyunlar için Amazon Games diye ufak bir Launcher var oradan erişebiliyorsun.

Geri
Yukarı