Amazon Prime Gaming LoL kapsülü nasıl alınır?

Glarious0

Hectopat
Selamünaleyküm, hayırlı ramazanlar, LoL'de bizim için fırsat olan LoL kapsülü nasıl yapıldığını bilemedim. Kartta 0 TL olsa bile ilk 30 gün ücretsiz deneme yapabiliyor muyum? Bir de bugu varmış iptal edip tekrar alabiliyormuşsunuz 30 gün ilk denemede. Öyle bir şey var mı? Varsa yapıp hayalimdeki kostümü almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm, hayırlı ramazanlar, LoL'de bizim için fırsat olan LoL kapsülü nasıl yapıldığını bilemedim. Kartta 0 TL olsa bile ilk 30 gün ücretsiz deneme yapabiliyor muyum? Bir de bugu varmış iptal edip tekrar alabiliyormuşsunuz 30 gün ilk denemede. Öyle bir şey var mı? Varsa yapıp hayalimdeki kostümü almak isterim.

Aleykümselam o bugu ben yapmıştım çalışıyordu en son.

Tek yapmanız Amazon Prime Gaming'e kaydolmak ve ardından Prime Gaming sitesine giderek giriş yapmak giriş yaptıktan sonra LoL'ün üstüne gelip ödülü al demek.

Geri
Yukarı