Amazon Prime Gaming LoL Kapsülü Gelmedi

ExE.1

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi hesabıma istedim ve eminim benim hesabım olduğuna. Ama gelmedi normalde anında gelirdi hatta ondan sonra aynı hesaba LoL yumurtası istedim o geldi kapsül gelmedi. Kapsülü daha önce almamıştım bu ay olanı daha yeni alıyorum fakat gelmedi. Neden olabilir?

Ticket atmayı dene. Bug olmuştur muhtemelen. Farklı Amazon Prime hesaplarıyla aynı lol hesabına sınırsız Prime kapsülü alınabiliyor. Muhtemelen bug olmuştur, senin şanssızlığın D:

Attım ticket'ı hocam. Bu kadar büyük bir firma bu yanlış'ı nasıl yapar aklım almıyor resmen.
İhtimaller sonsuz. Yapay zeka aldığı komutu uygular fakat her zaman doğru gerçekleşmez. Gereksiz ve yaşanmaması gereken olaylar zaman zaman yaşanıyor maalesef. Çizim yaparken elimi kestim bugün, normalde hiç kesmezdim. Yaşanıyor işte yapabileceğim bir şey yok. Şikayetini edip yola devam etmek gerekiyor :")

İhtimaller sonsuz. Yapay zeka aldığı komutu uygular fakat her zaman doğru gerçekleşmez. Gereksiz ve yaşanmaması gereken olaylar zaman zaman yaşanıyor maalesef. Çizim yaparken elimi kestim bugün, normalde hiç kesmezdim. Yaşanıyor işte yapabileceğim bir şey yok. Şikayetini edip yola devam etmek gerekiyor :")
Geçmiş olsun. Muhtemelen ticket'da da yardım etmeyecekler ama neyse deneyelim bi.

Geri
Yukarı