Amazon Prime GTA V ödülü nasıl alınır?

system32exec

Hectopat
Arkadaşlar Amazon Prime'da $400.000 ödül veriyor, ödülü talep ettim fakat, hesap bağlama olayını anlayamadım. GTA V Steam üzerinden oynuyorum, Social Club basınca da e posta ile giriş yap diyor. Nasıl olacak bu anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabınız bağlı olmadığından dolayı böyle bir mesaj alıyorsunuz. "İçeriği talep et" yazısına bastıktan sonra Social Club hesabınız ile Twitch hesabınızın bağlantısını yapmanız gerekiyor. GTA V oynadığınız Social Club hesabınızı sizden istediği yere girdikten sonra içeriğiniz birkaç saat içerisinde hesabınıza geçer.

Herhangi bir oyun platformundan başlatsanız da GTA 5'e bağlanıyor iken Social Club'a girmekte.
Amazon Prime sayfasında, talep et dedikten sonra Twitch ve Social Club hesabınızı bağlamanız gerekiyor. Eğer hatırlamıyorsanız, şifrenizi sıfırlamanızı tavsiye ederim.

Özet: Herhangi bir oyun olursa olsun, Prime verilerini talep ettiğinde oyunun bağlı olduğu platformda oturum açmanı istemekte. Örneğin Steam'de satın aldığın Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyunuyla ilgili talep edeceksen, bu sefer Ubisoft sayfasına yönlendirir.

Geri
Yukarı