Amazon Prime alınır mı?

Kargo firması olarak genellikle kolay gelsin ile çalıştıklarını görüyorum, bugun scottyden mesaj geldi scotty ile de gönderiye başlamışlar sanırım, gayet güzel bir ortaklık bence,
bazende agt kurye ile gönderiyorlar.

güven konusunda sorun yaşamadım, bir keresinde ürünü iade ettiğim gün para hesabıma gönderildi, eğer iadede sorun yaşarsanız ürünün bedelini ürünü teslim etmeden alabiliyorsunuz. bunu birkaç arkadaşım yaşadı ve yorumlarda gördüm böyle bir olay. yanı güven konusunda Türk e ticaret sitelerini ikiye katlar dörde böler diyebiliriz.
USB ile çalışan fanım bozulmuştu 4 aldıktan ay sonra, garantisi var ise göndermek için mesaj atmıştım hiç uğraşmayın paranızı iade edelim dediler. O parayla gittim bir fan daha aldım.

saat 11 gibi ürün siparişi verdim, şu an dağıtımda görünüyor,

bu örnek o kadar nadir bir örnek değil, bir ürünü sipariş verdiğin zaman prime dahilindeyse ertesi gün %95 eline ulaşıyor.

Twitch ve prime video konusuna girmiyorum bile, 1 dolar bile değil adamlar yapmış be.
Hocam, bu hızlı kargo olayı sadece Amazon'un kendi satıcı için mi? yoksa hepsinde geçerli mi?

Hayırlı olsun hocam.
Teşekkürler hocam bu yorum sizin sorunuza en net cevap olur sanırım.

B8D94478-8D1F-4E4F-9807-9B111707EB5B.jpeg
4EC1D3B5-8D68-4C1F-B0BC-4265053B4C63.jpeg

Arkadaşlar daha öncesinde hiç Amazon kullanmadım. Ancak, genel olarak büyük indirimler burada oluyor. Buna ek olarak, Gaming ve Prime video da veriyor diye biliyorum. Sizce Amazon Prime alınır mı?

Kesinlikle alınır, hem kargo sürelerini kısaltıyor öncelikli oluyorsunuz, hem bazı oyunlarda oyun içi ürünler vs. veriyor(LoL, Valorant bunlardan bazıları)ayrıca ana özelliği olan film-dizi izleme olayını kullanabiliyorsunuz. Karşılığında 8TL. Sadece dizi film olan Netflix üyeliğinin en ucuz 40TL olduğunu düşünürsek gayet makul bir rakam.

Hocam, bu hızlı kargo olayı sadece Amazon'un kendi satıcı için mi? yoksa hepsinde geçerli mi?
Hızlı kargo garantisini sadece prime ürünü olduğunu gösteren prime tiki bulunan ürünlere sağlıyor fakat diğer ürünlerde kargo süresi 2 veya max 3 günü buluyor, prime olmamasına rağmen ertesi gün teslim edilme olasılığıda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı