Amazon Prime Hakkındaki Düşünceleriniz Nedir?

aga ben 3 aydır böyle oluyor anlamadım gitti ama kartıma para attıgımda çekmedi bu arada yani sıkıntı olmaz bence

Amazon senin benim kişisel bilgileri 50 cente alıyor o şekilde de düşünebilirsin. Yani burada bonkör olan Amazon değil sensin.
Bilgilerimiz her yerde olduğu için dert değil. 50 cente bu hizmetler müthiş.

Bilgilerimiz her yerde olduğu için dert değil. 50 cente bu hizmetler müthiş.

Devlet bile önemli bilgilerimizi koruyamıyor. Amazon yine karşılığında hizmet veriyor

10 gün kadar bekliyorlar sonra iptal oluyor.

Zaten Amazon Türkiye zarar açıkladı, kar etmiyorlar. Muhtemelen diğer ülkelerde elde ettikleri kar ile burada ileriye dönük bir yatırım yapmış oluyorlar, reklam yapıp kendilerine alıştırıyorlar.
Amazon ve Amazon Türkiye'nin zarar etmesinin sebebi kârsızlık değil yatırımların yarattığı nakit çıkışı. Zarar eden kimse yok burada, sadece yatırım yapıyorlar.

Aramex rezalet bir kargo şirketi hocam. Yıllardır tüm Amazon gurmeleri yalvarıyor Aramex'le çalışmamaları için ama nafile

Devlet bile önemli bilgilerimizi koruyamıyor. Amazon yine karşılığında hizmet veriyor

Kişisel bilgilerimiz 10-15 yaşındaki çocukların elinde meze oldu maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…