Amazon Prime oyunları kalıcı mı?

fz4butbilmiyo

Centipat
Daha fazla  
Amazon Prime üyeliği aldığımda içindeki oyunları kütüphaneme eklediğimde 1 ay sonra gidecek mi yoksa kalıcı olarak kalacak mı?

Bazı oyunları Amazon Prime kütüphanesine ekliyor, o oyunları oynayabilmek için Amazon Prime üyeliğinizi devam ettirmeniz gerekiyor diye biliyorum. Onun dışında Steam, Ubisoft, Epic Games vb. gibi platforma eklediğiniz oyunlar kalıcı olarak sizde duruyor.

Bazı oyunları Amazon Prime kütüphanesine ekliyor, o oyunları oynayabilmek için Amazon Prime üyeliğinizi devam ettirmeniz gerekiyor diye biliyorum. Onun dışında Steam, Ubisoft, Epic Games vb. gibi platforma eklediğiniz oyunlar kalıcı olarak sizde duruyor.

Aylık 8TL hiçbir şey. Sundukları avantajlara bakılırsa.

Amazon Prime kütüphanesine üye iken oyunları eklemişse Amazon üyeliği bitmişse dahi Amazon Games'ten eklediği oyunları istediği zaman oynayabilir.

Geri
Yukarı