Amazon Prime Papara Cashback programından kaldırıldı mı?

Zaten cashback ücreti azdı, neden kaldırdılar anlamadım. Spotify, YouTube, Netflix vb. cashback kampanyası yıllardır devam ediyor ve onların geri ödemesi daha yüksek

Zaten cashback ücreti azdı, neden kaldırdılar anlamadım. Spotify, YouTube, Netflix vb. cashback kampanyası yıllardır devam ediyor ve onların geri ödemesi daha yüksek
Günümüzde bir poğaça parası bile etmeyen Amazon Prime'a Papara Cashback uygulaması getirildiğine şükretmelisiniz bence. Ayrıca 8 TL olan bir aboneliğin 9 TL geri ödeme falan mı yapmasını bekliyordunuz?

Ek olarak Amazon Prime aboneliği Amerika'da 15 dolarken Türkiye'de sadece 8 TL (0,42 dolar), yani adamlar Amerika'ya göre bizden 35 kat daha az para alıyorlar. Bu fiyatlar söz konusuyken bence bizlerin bırakın fiyatlar hakkında, içerikler hakkında bile yorum yapmaya hakkımız yok.

Son düzenleme:
Günümüzde bir poğaça parası bile etmeyen Amazon Prime'a Papara Cashback uygulaması getirildiğine şükretmelisiniz bence. Ayrıca 8 TL olan bir aboneliğin 9 TL geri ödeme falan mı yapmasını bekliyordunuz?
Olay o değil. Olay kampanya. Ben normalde banka kartımdan öderken, bu kampanyayı yaptıklarında ödememi Papara'ya çekmiştim. Bunun için düzenli olarak Papara hesabıma banka hesabımdan para aktarıyordum. Bu Papara'nın da işine gelmeli, değil mi?

Ayrıca siz benim dememi çok yanlış anlamışsınız. YouTube ve Spotify'a "kıyasla", zaten Amazon Prime'ın cashback ücreti çok az kalıyor yazdım, doğal olarak. Az olmasını sorun olarak belirtmedim, %50 veriyorlar zaten daha ne yapabilir ki? Az olmasına rağmen kaldırmalarını vurguladım. Yani senin için daha da açıklayayım, YouTube'da 15 TL'ye kadar cashback, Netflix daha da fazla cashback verirken Amazon Prime'da sadece 4 TL cashback vereceklerdi ama kampanyayı kısa sürede kaldırdılar demek istedim.

Ek olarak Amazon Prime aboneliği Amerika'da 15 dolarken Türkiye'de sadece 8 TL (0,42 dolar), yani adamlar Amerika'ya göre bizden 35 kat daha az para alıyorlar. Bu fiyatlar söz konusuyken bence bizlerin bırakın fiyatlar hakkında, içerikler hakkında bile yorum yapmaya hakkımız yok.
Ödememi zaten yapıyorum. Dediklerin YouTube, Spotify gibi platformlarda da geçerli. Ama bizim buradaki konumuz cashback.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı