Amazon Prime Papara Kart'tan 293 TL çekmeye çalışıyor

İki yanıtımda da size durumun aynen böyle olduğunu açıkladım ancak okumaya tenezzül etmediniz. Kontrol bile etmediniz.

İyi sosyaller.

Böyle kullanıcılar forumdan soğutuyor insanı bazen cevabını bildiğin konulara sadece böyle birisi olabilir diye cevap veresi gelmiyor insanın. Nasıl olur bilmiyorum ama böyle şeylere karşı bir önlem alınsa çok güzel olur.

Böyle kullanıcılar forumdan soğutuyor insanı bazen cevabını bildiğin konulara sadece böyle birisi olabilir diye cevap veresi gelmiyor insanın. Nasıl olur bilmiyorum ama böyle şeylere karşı bir önlem alınsa çok güzel olur.

Görüş ve önerinize kesinlikle katılmaktayım.

Bu sıralar kullanıcılar EU ve USA tarafında Prime aboneliği aktif ederek, yüksek tutarda ücret çekimi hatasıyla ulaşıyor. Amazon bu konuda iyileştirme sağlayarak, önüne geçmeye çalışıyor. Yüksek tutarda Prime ücreti uyarısı alıyorsanız, EU ve USA kısmına Amazon üzerinden giriş yaparak, Prime üyeliğiniz sonlandırın ve kontrol edin.

Bu arada, "sanal kart" ile yapılan alışverişler, Amazon üzerinde geçerli değildir ve hesap üzerinde sorun yaratarak, hesabınızı "fraud" nedeniyle askıya almakta Amazon sistemi. Bunu da unutmadan eklemek istedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı