Amazon Prime sipariş teslim süresi çok uzun

odax11

Hectopat
Dün akşam saat 23.00 gibi Amazon'dan telefon ve kılıf sipariş ettim. Amazon Prime üyesiyim ama tahmini teslimat pazartesi günü diyor. İnternette 1 iş günü yazıyordu. Bu tahmini teslimattan önce gelme ihtimali var mı? (Büyük şehirde yaşıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün akşam saat 23.00 gibi Amazon'dan telefon ve kılıf sipariş ettim. Amazon Prime üyesiyim ama tahmini teslimat pazartesi günü diyor. İnternette 1 iş günü yazıyordu. Bu tahmini teslimattan önce gelme ihtimali var mı? (Büyük şehirde yaşıyorum)
Genellikle tahmini teslimatlar en kötü ihtimali temsil ediyorlar. Tahmini günden önce gelir büyük ihtimalle. Şu ana kadar 100'ün üzerinde sipariş verdim Amazon'dan. Çoğunda bu durum böyleydi. Bir de büyükşehirde yaşıyorsanız çok daha çabuk gelir.

İstanbul dışında yaşıyorsanız olabilir ya da dikkat etmeden yurt dışından sipariş etmiş olabilirsiniz

Şu an indirim olduğu için normal.

İstanbul da işyerim, amazon deponun çok yakınında olduğu için prime ürünlerde 1 gün içinde teslim oluyor.

Bu ay yoğunluktan gecikiyor. Bu ay dışında verdiğim çoğu ürün ertesi gün gelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı