Amazon Prime teslim tarihi 11 Mart olarak gözüküyor

Eren AK

Kilopat
Makaleler
21
Bir kitap alacağım ancak 11 Mart'ta teslim edileceği söyleniyor. Neden böyle gözüküyor? Prime için çok uzun bir zaman.

1646426810181.png

Genelde hava koşullarından dolayı ileri tarih veriliyor. Sıkıntı çıkmazsa yine 2 günde elinizde olması gerek.

Bazen Amazon üzerinden alışveriş yaparken bu şekilde uçuk tarihler yazıyordu ama hemen geliyordu. Siz yine de desteğe sorun isterseniz nereden gönderiliyor neden bu şekilde tarih veriliyor falan gibisinden ama bir iki güne gelir diye düşünüyorum.

Bazen Amazon üzerinden alışveriş yaparken bu şekilde uçuk tarihler yazıyordu ama hemen geliyordu. Siz yine de desteğe sorun isterseniz nereden gönderiliyor neden bu şekilde tarih veriliyor falan gibisinden ama bir iki güne gelir diye düşünüyorum.
Haftasonu teslim yapılıyor mu Prime sayesinde?
Genelde hava koşullarından dolayı ileri tarih veriliyor. Sıkıntı çıkmazsa yine 2 günde elinizde olması gerek.

Ben cumartesi günü indirimden bir sürü kitap almıştım bir tanesi pazar günü gelmişti, geri kalanlar pazartesi gelmişti. Hangi depoda olduğuna bağlı biraz da.

Geri
Yukarı