Elektronik Amazon Prime üyelerine özel High Power Super GD+ 750W 1462TL

bu psu eclipse p400a ve rx6600xt ile uyumlu mu? Ayrıca 750w fazla gelir mi acaba 1k civarında daha uygun fiyatlı bir psu bulabilir miyim?

bu psu eclipse p400a ve rx6600xt ile uyumlu mu? Ayrıca 750w fazla gelir mi acaba 1k civarında daha uygun fiyatlı bir psu bulabilir miyim?
6700 XT - i5 12400F ile bunun 600W, full modüler olmayan versiyonunu kullanıyoruım ve yetiyor. Ha kaldı ki teknobiyotikten almıştım, ürün 3 ay sonra sorun çıkardı şuan serviste bekliyor :)

Edit : Bu PSU sessiz midir yeterince ? Muhtemelen bozulan PSU'nun yerine 0 paketini gönderecekler. Bunu alıp onu 1100 TL gibi bir fiyata satsam mı ? Bunun bir de full moduler olması müthiş bir özellik..

6700 XT - i5 12400F ile bunun 600W, Full modüler olmayan versiyonunu kullanıyoruım ve yetiyor. Ha kaldı ki Teknobiyotik'ten almıştım, ürün 3 ay sonra sorun çıkardı şu an serviste bekliyor :)

Edit: Bu PSU sessiz midir yeterince? Muhtemelen bozulan PSU'nun yerine 0 paketini gönderecekler. Bunu alıp onu 1100 TL gibi bir fiyata satsam mı? Bunun bir de Full moduler olması müthiş bir özellik.

32-33dB sesi falan vardı çok sessiz olduğu söylenemez ama fena değil.

Aldık hocam sağolasın, sıra Asus Dual 3070'in 10k'ya düşüşünü beklemeye geldi :)

Tam alacakken indirim bitti, sanıyorum bir daha indirime girmez.

İndirim değil de stok bitti muhtemelen birisi komple stoğun çoğunu yedi yuttu diğerleri gibi tek kişi satın alma limiti yoktu bunun. Stok gelirse belki tekrardan bu fiyata girer de sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı