Elektronik High Power Super GD+ 750W 1703TL

borisyeisar

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Son düzenleyen: Moderatör:
1 aydır öyleydi aslında. Yakın zamanda uçmuş ama. Bütün PSU'lar uçtu. Coolzero serisi son F/P ürün olarak duruyor şu anda.
Cool Zero 650W modelinin 1200TL fiyatı şuan mükemmel. 650W ve kaliteli modeller arasında epey F/P bir model olarak yer alıyor.

750w PSU ya ihtiyacım var hocam sizce daha iyisini bu fiyat bandında bulma şansım var mı bu hafta içerisinde yoksa bu 1700 lük de iyi midir?
Amazon Germany satıcılı ürünlerde bazen güzel indirimler olabiliyor. Şans işi biraz. Bu ürünün TR garantili olması sizin açınızdan bir avantaj. Aceleniz yoksa Kasım ayı indirimlerini de bekleyebilirsiniz.

Hocam fikrinizi almak istiyorum. Bir iki nesil daha kullanmak istiyorsak (60-70 li sistemler için) sizce 650W yeterli olur mu? Örneğin yukarıda söylediğiniz Coolzero 650W.
Hangi kartı kullanacağınıza bağlı. XX60 serisi gibi orta seviye bir kart kullanacaksanız yeter. Bu birazda beklentiye bağlı. 60-70 serilerinin güç tüketimlerini de bilemeyiz. XX80-XX90 serisi kartlara yeteceğini pek zannetmiyorum daha çok giriş-orta, orta-üst seviye sistemlere gayet yeterli bir değer 650W. Şu PSU işi epey abartılıyor.

Amazon Germany satıcılı ürünlerde bazen güzel indirimler olabiliyor. Şans işi biraz. Bu ürünün TR garantili olması sizin açınızdan bir avantaj. Aceleniz yoksa Kasım ayı indirimlerini de bekleyebilirsiniz.
Sistem bileşenlerimin hepsini toparladım neredeyse. Kasa ve PSU kaldı geriye eğer 500-600 tl civarı güzel bir indirim olmayacak ise beklemek mantıksız geldi bana. İşlemcim ve monitörümü bekliyeceğim onlar da çarşamba-perşembe günü gibi elime ulaşırlar , yani bekleyebileceğim süre min 4-5 gün daha :/

Yeni konular

Geri
Yukarı