Amazon Prime üyeliği para verilmemesine rağmen devam ediyor

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar 28 Eylül'de 1 aylık deneme sürümüne başladım, ininal kartım ile kayıt olmuştum, kayıt olduğumda kartta 10 TL vardı ve olduktan sonra ilk ay ücretsiz olduğu için doğal olarak para çekmedi, sonrasında o 10 TL'yi Trendyol'dan alışveriş yapmak için oraya aktardım ve kısacası şu an ininal kartta para yok fakat ona rağmen Amazon Prime üyeliğim devam ediyor, bugun Twitch'de wtcnn'a ücretsiz Prime ile abone olduğumda ve Valorant'ta Prime A özel içerikleri ücretsiz alabildiğimde fark ettim, böyle olması normal mi?

Önceden de böyleydi 2 haftalık deneme sürümü bittikten sonra bir süre karttan para çekmeye çalışmıştı çekemeyince iptal edildi 3 hafta kullanmıştım Prime video'yu.

Bu tarz üyelikler bir ay dense de abonelik şeklinde olduğu için 10-15 belki 20 güne kadar devam eder aynı şey Spotify, Netflix için de geçerli ancak suistimal edildiği düşünülürse kısıtlanır benim bildiğim Netflix bittiği günün ilk iki üç gün içinde iptal oluyor. Şöyle bir durum da var atıyorum sen bu hizmeti 10 gün abonelik yenileme tarihinden sonra kullandın daha sonra abonelik yenilersen bu sefer 28 Ekim'den yeniler hesabını. Mesela 30 gün kullandın üstüne 10 gün ödemedin daha sonra iptal edersin sonra tekrar abone olursun bu şekilde 40 gün kullanabilirsin aslında uğraşmaya değmez diycem de yapan çıkar Türkiye'den.

aynısı bendede oldu 4 haziranda 7.90 verip başlattığım üyeliğim 4 ağustosta biticek diyor kartta para olmadığı için karttan para çekememiş ama saçma bir şekilde üyelik devam ediyor 3 günde bir bildirim geliyor başarısız oldu diye şuan tahmini önceki ayın parasını çekmeye çalışıyor birazdan gidip karta para yatırıcam başımıza bir iş gelmesin :D

Geri
Yukarı