Amazon Prime ve Amazon Student üyelik iptal sonrası ücret alınır mı?

2 günde olan ücretsiz kargoyu istersen tabii ki yapmazlar. Amazon GlobalExpediet olan 17-24 gün arasında kargoyu ulaştıran paket ile kargo ücretini sildirebilirsin. Onun dışındakiler her türlü üye için ek ücrete giriyor.

17-24 günü seçtim zaten onu da silmediler tekrar deneyim özellikle belirtiyim.

Steam controller ne zaman gelir tahminen o konuda fikrin var mı? Daha doğrusu amazon stokları ne zaman doldurur diye sorsam daha güzel ve genel bir soru olur?

Konu hortlayacak çok özür dilerim ama Prime olmadan (Liderlik Matrix'ini bulmam gerekiyor biliyorum) kargo ücreti nasıl sildirebiliriz?

Hayır, alınmıyor. Ama eğer iptal etmezsen ve kartında yeterli miktarda para varsa para çeker ve 1 yıllık Prime üyeliğin başlar.
Yıllar sonra bu konu altına bir yorum bırakıyorum kusura bakmayın. Ben amazon.com'dan alışveriş yapmak istiyorum. https://www.amazon.com/dp/B0748ND2HV/ref=twister_B0751Y6Z15?_encoding=UTF8&psc=1 Bu linkteki ürün ama kargo ve gümrük için fazladan para istiyorlar fakat amazon prime ile alırsam galiba direk 50$. Garanti Para kartım'la bu alışverişi yapmak istiyorum ilk defa olacak prime abonesi olsam ürün geldikten sonra aboneliği iptal edebilirmiyim boşa para vermek istemiyorum madem deneme hakkımız var. İptal edersem ekstra bir ücret talep ediliyor mu ? Son olarak prime ile alacağım üründe Türkiye'ye geliyor mu ürün bilmiyorum ilk defa kullandığım için pek anlamıyorum bu işlerden yardımcı olursanız sevinirim. Özelden yazamıyorum ne yazık ki :(

Yıllar sonra bu konu altına bir yorum bırakıyorum kusura bakmayın. Ben amazon.com'dan alışveriş yapmak istiyorum. https://www.amazon.com/dp/B0748ND2HV/ref=twister_B0751Y6Z15?_encoding=UTF8&psc=1 Bu linkteki ürün ama kargo ve gümrük için fazladan para istiyorlar fakat amazon prime ile alırsam galiba direk 50$. Garanti Para kartım'la bu alışverişi yapmak istiyorum ilk defa olacak prime abonesi olsam ürün geldikten sonra aboneliği iptal edebilirmiyim boşa para vermek istemiyorum madem deneme hakkımız var. İptal edersem ekstra bir ücret talep ediliyor mu ? Son olarak prime ile alacağım üründe Türkiye'ye geliyor mu ürün bilmiyorum ilk defa kullandığım için pek anlamıyorum bu işlerden yardımcı olursanız sevinirim. Özelden yazamıyorum ne yazık ki :(
Söylenen sürede iptal edersen bir ücret ödemezsin. Prime ABD'de geçiyor diye biliyorum ama belki değişmiştir. Özetle Amazon Prime'a geçip siparişiniz gelince ücretsiz bir şekilde iptal edebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı