Elektronik Amazon Prime'da Logitech F310 559,00 TL

Buna para vereceğinize Ali Express'ten vergisiyle beraber Data Frog Gamepad alın. Kablolu - kablosuz özelliği, makro tuşları, led destekli, gyro sensörlü, titreşim özelliği var. Esas bomba ise bu kol kendini cihaz fark etmeksizin "Xbox Controller" olarak tanıtıyor. Sadece bir tane bluetooth adaptör ile kablosuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ben 460 küsür gibi bir fiyata temin ettim. Bu kolu şiddetle tavsiye ederim. F310'dan on kat daha iyi bir koldur bu.

@Xantern bu kolu indirim olarak paylaşırsan F310'dan daha iyi olur.
Çok kıyakmış bu ya. Fotoğraf atabilir misiniz çok şık duruyor. Kullanımı nasıl?

Çok kıyakmış bu ya. Fotoğraf atabilir misiniz çok şık duruyor. Kullanımı nasıl?
Eve geçince atayım. Kullanımı da güzel. Özellikle souls türü oyun oynarken makro tuşları çok yardımcı oluyor. İçindeki özelliklerden dolayı ilk kullanımlarda ağır hissettiriyor ama alışıyorsun sonra.

Galiba bahsetmek istediği triggerların ara değerlerinin olmadığı yani az basışta da fazla basışta da aynı değeri vermesi. Gamepad testerlarda trigger hareket ettirince 0.30-0.50 gibi artmak yerine 0 ve 1 olarak artması galiba. Umarım anlatabilmişimdir. Cidden öyleyse bilmek isterim ona göre alacağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videonun sonunda test yapiyor orada 0 ve 1 olarak basiyor tuslar galiba. Baska bir ayarla açılıp kapaniyor mudur bilemem.

Buna para vereceğinize Ali Express'ten vergisiyle beraber Data Frog Gamepad alın. Kablolu - kablosuz özelliği, makro tuşları, led destekli, gyro sensörlü, titreşim özelliği var. Esas bomba ise bu kol kendini cihaz fark etmeksizin "Xbox Controller" olarak tanıtıyor. Sadece bir tane bluetooth adaptör ile kablosuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ben 460 küsür gibi bir fiyata temin ettim. Bu kolu şiddetle tavsiye ederim. F310'dan on kat daha iyi bir koldur bu.

@Xantern bu kolu indirim olarak paylaşırsan F310'dan daha iyi olur.
Güzelmiş fakat Logitech kalitesinde değildir bence.

Ben bu bahsettiginiz kolu denemeyi dusunurdum
Eve geçince atayım. Kullanımı da güzel. Özellikle souls türü oyun oynarken makro tuşları çok yardımcı oluyor. İçindeki özelliklerden dolayı ilk kullanımlarda ağır hissettiriyor ama alışıyorsun sonra.

ama artik logitech geldi bile cok gec. Ugrasasim pek gelmiyor iade falan. Yoksa deger mi dersiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videonun sonunda test yapiyor orada 0 ve 1 olarak basiyor tuslar galiba. Baska bir ayarla açılıp kapaniyor mudur bilemem.
Ben de bu kolu sipariş ettim kargo bekliyorum ancak bu özellik gerçekten yoksa baya tadım kaçar. Pusat pro ve f310'da var bildiğim kadarıyla.

500 liralık kol için bu kadar beklentiye girmeyin. Ara değerleri olmadığına eminim. Dediğim gibi fiyat/performans açısından Logitech'e kıyasla daha iyi diyorum. Tutup PS5 veya Xbox koluyla kıyaslamak absürt kaçar.

Yeni konular

Geri
Yukarı