Prime Video Amazon Prime'dan dizi önerisi

Aligatör

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 25 Ağustosa kadar Prime üyeliğim var. Dizi arıyorum, The Boys izleyeceğim. Başka ne izleyebilirim bilmiyorum. Her türlü öneriye açığım.

Good Omens izleyebilirsin. Eğer esprili bir melek şeytan konusu seviyorsan ilgini çekebilir. İngiliz tarzı olduğu için belki başları sıkıcı gelebilir ama genel olarak ben eğlenceli buldum. Bunun dışında The Office izleyebilirsin. O da dünyaca ünlü bir yapımdır. Biraz eski ama güzeldir.

Good omens izleyebilirsin. Eğer esprili bir melek şeytan konusu seviyorsan ilgini çekebilir. İngiliz tarzı olduğu için belki başları sıkıcı gelebilir ama genel olarak ben eğlenceli buldum. Bunun dışında the Office izleyebilirsin. O da dünyaca ünlü bir yapımdır. Biraz eski ama güzeldir.

The man ın the High Castle ve the Office olabilir.

The Office dizisine bakacağım. Ayrıca film de önerebilirsiniz, ne de olsa 1 ayım var :)

Undone - Dizi güzel ama sıkıcı bulabilirsin. Vakit geçirmek için izlenecek bir dizi değil, vakit ayırarak izlemen gerekiyor.
Tom Clancy's den Jack Ryan - Mutlaka izlemeni tavsiye ederim. Sezonu tek bir oturuşta bitirme isteği oluşturuyor.

Geri
Yukarı