Elektronik Diğer Amazon PrimeDay İndiriminden Aldığım Ürünler

PcKologX

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sepetim biraz kabarık ve bol taksitli "zamın zamının zamın zammı" olduğu için ve zamlardan önce son çıkış indirimler olduğu düşündüğüm için liste kabarık. Bazı ürünlerin son stoklarını ben çektim sanırsam stokları bitmiş gözüküyor. Fiyatları neredeyse şu anki piyasaya göre %15 ile %50 arasında daha uyguna geldi ki satıcı "AmazonTR" ürün resmi garantili olması cabası. KDV güncellemesi dolar güncellemesi derken uçup gidiyor en ufak ürün bile TR şartlarında son zamanda uyguladığım felsefe ""bugün dünden pahalı, fakat yarından ucuz"

Umarım bazı ürünlere ihtiyacı olan vardır ve gözden kaçırmıştır paylaşmak istedim.

Mikrofon + stant

Elimde 6 senelik BlueYeti var hala çok memnunum ama ileri dönük yatırım yapmak istedim.

HyperX QuadCast S HMIQ1S-XX-RG/G Oyuncu Mikrofonu

Boya BY-BA30 Profesyonel Masa Tipi Mikrofon Standı

Boya BY-XM6-S2 Kablosuz İkili Yaka Mikrofonu

Stanley Termos

Stanley Klasik Vakumlu Termos, 1.9 L

Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos, 2.3 L

şarj Ünitesi, şarj ve Data Aktarım Kabloları

USB C Şarj Cihazı, Baseus 65W PD GaN III, USB C Güç Kaynağı 4 Portlu [2USB-C+2USB] MacBook Pro/Air, USB-C Dizüstü Bilgisayar, iPhone 13/12, iPad Pro, Samsung Galaxy S22, S21 için 5ft AC Kablosu ile PD Şarj Cihazı

UGREEN USB 3.0 SD/TF Kart Okuyucu SD/Micro SD Kart Okuyucu.

Baseus Display 66W 100 cm Type-C Şarj Kablosu

Baseus Cafule Serisi, 2.4 A USB-A & Micro-USB Şarj & Data Aktarım Kablosu, 1 Metre, Kırmızı

UGREEN USB C - USB C Kablosu 60W PD 3.0, Galaxy S23 S22 S21 A13 A23 A33 A53 MacBook Air M2 iPad Pro 12.9 iPad Air 5/Mini 6, Pixel 7 Pro vb. ile uyumlu PPS USB-C şarj kablosu. (2M)

Ugreen Cat6 Flat Ethernet Kablosu 20 Metre

Çekimler İçin Lens ve aparat + Depolama

GoPro Max Lens Mod (HERO10 Siyah/HERO9 Siyah) - Resmi GoPro Aksesuarı

FitStill Go Pro Hero11/Hero 10/Hero 9 için Silikon Kılıf Siyah, Pil Yan Kapağı ve Lens Kapakları ve Ekran Koruyucuları ve Kordon Go Pro Hero11/10/9 Siyah Aksesuar Kiti için

SanDisk Extreme Pro 128 GB microSDXC Hafıza Kartı SDSQXCY-128G-GN6MA, 170 MB/sn'e kadar

USB Flash

SanDisk Cruzer Glide 128GB USB 3.0 Flash Bellek - SDCZ600-128G-G35

SanDisk Cruzer Glide 32GB USB 3.0 Flash Bellek - SDCZ600-032G-G35

PC ve Masa Kablo Düzenleme

2X Ugreen Kablo Koruyucu ve Düzenleyici Spiral, 5 Metre

3X Ugreen Kablo Düzenleyici Cırt Band, 5 Metre

Çanta (GoPro + Çekimler için kamera ve kablo powerbank taşımak için)

Mack MCC-006 15.6 inç Office Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantası, Siyah

Son düzenleme:
Sepetim biraz kabarık ve bol taksitli "zamın zamının zamın zammı" olduğu için ve zamlardan önce son çıkış indirimler olduğu düşündüğüm için liste kabarık. Bazı ürünlerin son stoklarını ben çektim sanırsam stokları bitmiş gözüküyor. Fiyatları neredeyse şu anki piyasaya göre %15 ile %50 arasında daha uyguna geldi ki satıcı "amazontr" ürün resmi garantili olması cabası. KDV güncellemesi dolar güncellemesi derken uçup gidiyor en ufak ürün bile TR şartlarında son zamanda uyguladığım felsefe ""bugün dünden pahalı, fakat yarından ucuz"

Umarım bazı ürünlere ihtiyacı olan vardır ve gözden kaçırmıştır paylaşmak istedim.

mikrofon + stant

Elimde 6 senelik blueyeti var hala çok memnunum ama ileri dönük yatırım yapmak istedim.

HyperX QuadCast S HMIQ1S-XX-RG/G Oyuncu Mikrofonu

Boya BY-BA30 Profesyonel Masa Tipi Mikrofon Standı

Boya BY-XM6-S2 Kablosuz İkili Yaka Mikrofonu

stanley termos

Stanley Klasik Vakumlu Termos, 1.9 L

Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos, 2.3 L

şarj ünitesi, şarj ve data aktarım kabloları

USB C Şarj Cihazı, Baseus 65W PD GaN III, USB C Güç Kaynağı 4 Portlu [2USB-C+2USB] MacBook Pro/Air, USB-C Dizüstü Bilgisayar, iPhone 13/12, iPad Pro, Samsung Galaxy S22, S21 için 5ft AC Kablosu ile PD Şarj Cihazı

UGREEN USB 3.0 SD/TF Kart Okuyucu SD/Micro SD Kart Okuyucu.

Baseus Display 66W 100 cm Type-C Şarj Kablosu

Baseus Cafule Serisi, 2.4 A USB-A & Micro-USB Şarj & Data Aktarım Kablosu, 1 Metre, Kırmızı

UGREEN USB C - USB C Kablosu 60W PD 3.0, Galaxy S23 S22 S21 A13 A23 A33 A53 MacBook Air M2 iPad Pro 12.9 iPad Air 5/Mini 6, Pixel 7 Pro vb. ile uyumlu PPS USB-C şarj kablosu. (2M)

Ugreen Cat6 Flat Ethernet Kablosu 20 Metre

çekimler için lens ve aparat + depolama

GoPro Max Lens Mod (HERO10 Siyah/HERO9 Siyah) - Resmi GoPro Aksesuarı

FitStill Go Pro Hero11/Hero 10/Hero 9 için Silikon Kılıf Siyah, Pil Yan Kapağı ve Lens Kapakları ve Ekran Koruyucuları ve Kordon Go Pro Hero11/10/9 Siyah Aksesuar Kiti için

SanDisk Extreme Pro 128 GB microSDXC Hafıza Kartı SDSQXCY-128G-GN6MA, 170 MB/sn'e kadar

USB flash

SanDisk Cruzer Glide 128GB USB 3.0 Flash Bellek - SDCZ600-128G-G35

SanDisk Cruzer Glide 32GB USB 3.0 Flash Bellek - SDCZ600-032G-G35

PC ve masa kablo düzenleme

2X Ugreen Kablo Koruyucu ve Düzenleyici Spiral, 5 Metre

3X Ugreen Kablo Düzenleyici Cırt Band, 5 Metre

çanta (gopro + çekimler için kamera ve kablo powerbank taşımak için)

Mack MCC-006 15.6 inç Office Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantası, Siyah

Amazon'un bu indirimleri günlük olarak değişiyor mu yoksa o tarih arası indirimlerimi.

Hangi işle meşgulsünüz? :D

İçerik üreticisiyim ve bilgisayar donanımı ve yayıncılık konusunda e-spor kulüplerine özellikle yayıncılara ve YouTuber'lara teknik danışmanlık ve hizmetler sunuyorum.

Yakında YouTube kanallarımı ve Twitch yayın kanalımı tekrardan aktif edeceğim. Ayrıca kız arkadaşımla beraber bir YouTube vlog kanalı açmak üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçerik Üreticisiyim ve bilgisayar konusunda özellikle yayıncılara ve YouTuber'lara teknik danışmanlık ve hizmetler sunuyorum.

Yakında YouTube kanallarımı ve Twitch Yayın kanalımı tekrardan aktif edeceğim. Ayrıca kız arkadaşımla beraber bir YouTube Vlog kanalı açmak üzereyim.

Hayırlı olsun hocam.

Amazon'un bu indirimleri günlük olarak değişiyor mu yoksa o tarih arası indirimlerimi.

Sanırsam PrimeDay indirimleri için mesela ürün 50 tane stok var 25 tane ürünü o fiyattan satıp o ürünün PrimeDay indirimi kaldırıyorlar. Bazı aldığım ürünler stokta olup şuan PrimeDay indirimi olarak gözükmüyor şuanda yani günlük değişiyor olabilir.

Anlıyorum hocam saolun.Bende laptop almayı düşünğyordumda acele etsem mi diye

Bence acele etmelisin, üründen beklentini belirleyip biran önce ürün skalasını daraltmaya başlaman lazım. Her an her şey değişebilir burası Türkiye bu yüzden "bugün dünden pahalı, fakat yarından ucuz"

Yeni konular

Geri
Yukarı