Amazon Prime'de FM2023 ücretsiz

Merhaba, bu hususu tam anlayamadım. Daha öncesinden başka bir tarihte prime aboneliği alıp iptal etmiştim. Şimdi tekrar prime üyeliği alırsam bu oyunlar benim epic kütüphaneme eklenmeyecek mi? Yeni üye veya aralıksız üye mi olmam gerekiyor? Teşekkürler!
Arkadaş ücretsiz almaktan bahsetiyor da eğer Prime’a para öderse ücretsiz olmaz anlamında yazdım.
İlk ay bedava hakkınızı kullanmışsanız para ödeyip alabilirsiniz.

Prime abone olup oyunu alıp abonelikten çıkarsak bedavayamı almış oluyoruz.
Prime'a abone olup oyunu Epic Games kütüphanene ekle ve hemen ardından üyeliği iptal et. Bir günlük Prime üyelik bedelini kesip gerisini iade eder. Yani muhtemelen 37 TL gibi bir meblağ hesabına geri yüklenir.
Ha, daha önce Prime'a hiç abone olmamışsan zaten ilk ay bedava kampanyasından yararlanabilirsin.

Fırsat başlayalı bayağı olmuştu, önceki konuyu görmeyenler için iyi bir haber olmuş.

Merhaba, bu hususu tam anlayamadım. Daha öncesinden başka bir tarihte prime aboneliği alıp iptal etmiştim. Şimdi tekrar prime üyeliği alırsam bu oyunlar benim epic kütüphaneme eklenmeyecek mi? Yeni üye veya aralıksız üye mi olmam gerekiyor? Teşekkürler!
En kötü yeni birtane hesap açarsın. İlk ay ücretsiz olduğu için oyunu epic kütüphanesine ekleyip geri kapatabilirsin hesabını.

Yeni konular

Geri
Yukarı