Amazon Samsung monitör iade mi edilecek?

chiwa

Femtopat
Daha fazla  
Perşembe günü Amazon'dan Samsung monitör 43 inç 4K sipariş verdim verirken hızlı kargo için extra para ödedim pazartesi gelmesi lazımdı. Müşteri temsilcisi ile görüştüm, ilettim dedi, sonra e-posta attı en kısa zamanda diye. Şimdi de şu mesajı yazdı.

Siparişinizin gönderiminde ne yazık ki bir gecikme oldu. Siparişinizin gönderim süreci başladığında size bir onay mesajı göndereceğiz ve tahmini teslimat tarihini ileteceğiz. Bu sorundan dolayı içtenlikle özür dileriz.

Paketiniz geciktiğinden siparişinizin tamamı için ödediğiniz kargo ücretini iade edeceğiz.

Bu ne anlama geliyor? Ürünüm iptal mi olacak yoksa hem ürünüm gelip hem para iadesi mi olacak geç verdikleri için hediye mi? Tam anlayamadim.

Satıcı Amazon başka bir mağazada değil.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-02-27-13-17-12-842_com.miui.gallery-edit.jpg
    Screenshot_2024-02-27-13-17-12-842_com.miui.gallery-edit.jpg
    136 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Perşembe günü Amazon'dan Samsung monitör 43 inç 4K sipariş verdim verirken hızlı kargo için extra para ödedim pazartesi gelmesi lazımdı. Müşteri temsilcisi ile görüştüm, ilettim dedi, sonra e-posta attı en kısa zamanda diye. Şimdi de şu mesajı yazdı.

Bu ne anlama geliyor? Ürünüm iptal mi olacak yoksa hem ürünüm gelip hem para iadesi mi olacak geç verdikleri için hediye mi? Tam anlayamadim.

Satıcı Amazon başka bir mağazada değil.
"Paketiniz geciktiğinden siparişinizin tamamı için ödediğiniz kargo ücretini iade edeceğiz."

Tam olarak yazdiklari gibi? :D

Evet yeni ayıldım ve farkına vardım ekşide bir yorum okumuştum dün gece geç kalmasından dolayı hem ürünü vermişler hem parayı bedavaya gelmiş bana da öyle oldu sandım ufak bir kutlama yaptım beleş diye sonra arkadaşın attığı mesaja yeniden baktım kargoyu sadece verceklermiş.

Ama bunlar daha kargoya bile veremediki kargoya verceklerde bana gelecekte 1 hafta daha beklerim en azından bir hediye çeki yok mu baskalarina vermisler.

Geri
Yukarı