Elektronik Amazon satıcılı Buds FE 1.185 TL!

Geçen 1380e almıştım, güzel kulaklıktır gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

:) sanırım bu gidişle ikisini de alacağım.

Performans hakkında bir şey diyemem ama eğer fiyatları aynıysa TWS kulaklık daha avantajlı. Ayrıca benzer performansı verecek bir kulaklık almaktansa ekstra kulak üstü bir şey almayı deneyebilirsin. 2 tane kulak için benzer performansı sergileyecek. Kulak üstü bambaşka bir şey.

Performans hakkında bir şey diyemem ama eğer fiyatları aynıysa TWS kulaklık daha avantajlı. Ayrıca benzer performansı verecek bir kulaklık almaktansa ekstra kulak üstü bir şey almayı deneyebilirsin. 2 tane kulak için benzer performansı sergileyecek. Kulak üstü bambaşka bir şey.
Kulak Üstü rahatsız ediyor hocam ya. Yoksa sürücü büyüklüğünden bile ses farkı inanılmaz var.

Bu arada sipariş verdim. 1149TL oldu.

Fit olarak Buds 2'den daha iyi denmesine tamamım da ses kalitesi, ANC, ambient modu konularında Buds 2 fark atar ama karşılaştırmaya gerek yok.

Buds 2 Pro ile FE yi karşılaştıranlar çok büyük fark yok diyorlardı, Buds 3 Buds 2 Pro'dan daha iyi ses kalitesi, ANC ile gelmezse pişman olurum beklediğime.

Buds 2 Pro ile FE yi karşılaştıranlar çok büyük fark yok diyorlardı, Buds 3 Buds 2 Pro'dan daha iyi ses kalitesi, ANC ile gelmezse pişman olurum beklediğime.
Hocam o çok abartı bir karşılaştırma. Muhtemelen Buds 2 ve Fe arasında çok fark yoktur ama ona rağmen bazı konulardan buds 2 nin daha iyi olacağını düşünüyorum. Çünkü FE nin olayı baktığın zaman tamamen F/P bir ürün olması. Pro ile nasıl çok büyük fark olmaz?

Hocam o çok abartı bir karşılaştırma. Muhtemelen Buds 2 ve FE arasında çok fark yoktur ama ona rağmen bazı konulardan Buds 2'nin daha iyi olacağını düşünüyorum. Çünkü fenin olayı baktığın zaman tamamen F/P bir ürün olması. Pro ile nasıl çok büyük fark olmaz?

Bizim Türk milleti para verdiği şeyi övmeyi çok seviyor Trendyol yorumlarına kanmamak gerek haklısınız.

1 hafta önce olsa direkt sipariş ederdim ama, şu an Buds 3Ü bekliyorum.
Hata mı ediyorum acaba?

Buds 3 kullanıyorum 1 haftadır indirimi almadiysan iptal et bunu al indirimliyse şu ana kadar iyi gözüküyor ama kutusu çok çiziliyor 1 haftadır çok nazik davranma rağmen her yeri çizik doldu.

Geri
Yukarı