Elektronik Samsung Galaxy Buds FE 1099 TL

Bu nasıl ayarlanıyor bulamadım ben.

Galaxy Wearables > Kulaklık Ayarları > Erişilebilirlik burada olması lazım. Genel olarak uygulamaya göz atmakta fayda var.

Arkadaşlar bendeki Soundpeats Sonic bozuldu, onun yerine bunu almak mantıklı mı? Kulaklığın detaylı özellikleri hiçbir yerde yazmıyor chipset vb. bilgisi olan var mı?

Hocam detaylı inceleme videoları var. Öyle abartılacak ekstrem bir şey yok ortada. Ama sakın basit bir şey de sanmayın. Sadece Galaxy Buds Plus ile çok benzer bir kulaklık olduğunu söyeyebilirim. Peki ne farkı var da o zaman aldın bunu diyecekseniz birçok kablosuz kulaklık ile dışarıda konuşmak imkansızken bunun mikrofonu çok iyi. Benim nedenim buydu.

JBL 100TWS ile karsilastirildiginda çok fark olur mu?

Ben Samsung harici kullanmadım maalesef.

Uygulamaya baktımda orada sadece ortam sesi ayarlaması var, bir de tek kulaklıkla gürültü kontrolü var.

Evde değilim kulaklığı alınca dener yazarım o zaman. Wearables'tan yapılıyor ama.

Sesi satmak zorunda kaldığım AirPods Pro kadar iyi değil, ama fiyatına göre çok çok iyi.
ANC AirPods'a göre daha başarılı gibi geldi, ama ben AirPods'u silikonkuz kullandığımdan dolayı çok iyi değildi diye hatırlıyorum.
Ne olursa olsun uyumlu cihaz kullanmak her şeyin önüne 1-0 geçiyor. Samsung cihaz kullananlar için 10 numara bir avantaj, umarım 11.11'de fiyatı daha dipleri görmez.

Sesi satmak zorunda kaldığım AirPods Pro kadar iyi değil, ama fiyatına göre çok çok iyi.
ANC AirPods'a göre daha başarılı gibi geldi, ama ben AirPods'u silikonkuz kullandığımdan dolayı çok iyi değildi diye hatırlıyorum.
Ne olursa olsun uyumlu cihaz kullanmak her şeyin önüne 1-0 geçiyor. Samsung cihaz kullananlar için 10 numara bir avantaj, umarım 11.11'de fiyatı daha dipleri görmez.

Yine aynı fiyata düşerse ben yedekte dursun diye 1 tane daha almayı düşünüyorum. Bu fiyata böyle bir şey yok. ANC'nin çok iyi çalıştığın söyle anladım. Servisle ise giderken müzik açsam bile araç sesi veya teker sesi geliyordu. ANC ile tamamen sıfır gürültü oluyor. Mükemmel ötesi. Mikrofonu çok iyi
Ses kalitesi böyle şaşırtıcı derecede iyi değil ama bu kötü olduğu anlamına da gelmemeli. Sonuçta 3 5 bin liraya satılan kulaklığın da bir farkı olmalı bu kulakliklardan.tam fiyata performans canavarı.

Alan arkadaşlar ses, mikrofon kalitesi, kulaktaki oturuşu nasıl? 1 ay önce yeni Galaxy A34 aldım Samsung Scalable Codec için Samsung kulaklıklar önceliğim bu kulaklıkla ilgili dışardan olumsuz bir düşüncem kulaklığın kutusunun yerleştirme için yatay pozisyonda olması.

Mevcut TWS tipi QYC-T13 kulaklığımda aynı şekilde kutusuna yatay yerleştiriliyor dışarda kulaklığı kutusundan çıkarması yerleştirmesi evlilik için yüzük kutusundan yüzük çıkartıp yerleştirme gibi ekstra uğraştıcılığı ve 2 el ile müdahale gereksinimi durumu var ne yazık ki😁

Geri
Yukarı