Amazon süper boy cips indirimleri

@EREN SATAR Prime herkesin alması gereken bir özellik. Bir sürü film, dizi, oyun hediyeleri, oyun içi zımbırtılar, ücretsiz kargo, bol bol indirim ve aylık 8 TL mi ne. Ben aylık otomatik yeniletiyorum 1 tane sipariş versen amorti ediyor kendisini.

@EREN SATAR Prime herkesin alması gereken bir özellik. Bir sürü film, dizi, oyun hediyeleri, oyun içi zımbırtılar, ücretsiz kargo, bol bol indirim ve aylık 8 TL mi ne. Ben aylık otomatik yeniletiyorum 1 tane sipariş versen amorti ediyor kendisini.

Haklısınız aklıma girdiniz durun da alayım hocam teşekkürler.

Katılıyorum kesinlikle, bende otomatik yenileme verdim ayda bir Amazon sağ olsun sipariş geçtiğim için kendini rahat amorti ediyor.

Haklısınız aklıma girdiniz durun da alayım hocam teşekkürler.

Al tabii, şimdi 1 tane cips siparişi versen yarın kapına gelecek. Markette 12 TL desen tamamdır parasını çıkardı. 😄 Tabii bunları da unutma;

Arkadaşlar Prime alınca olacaklar.
Cipsleri ücretsiz kaargo ile alacaksınız ilk gün 1. cipsi yerken Prime'den aldığınız oyun ve oyun içi içerikler sayesinde oyun oynarken cips yiyiceksiniz.
2.gün Prime video sayesinde birçok film izliceksiniz ama tavsiyem hızlı ve öfkeli Tokyo drifti tekrar izlemeniz 2.cipside böyle yediniz
3.gün Twitch platformundan elraene abone olup keyifle izlerken 3. cipsi gömüceksiniz
Ve bunların heps 7.90'a hala Amazon Prime almayan kaldımı sanmam eğer almadıysan ne duruyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı