Amazon TR MNG Kargo numarası bulunamadı

Knncmn

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. 29 Nisan'da Amazon TR'den alışveriş yaptım ve satıcı da Amazon'du, MNG Kargo'ya verildi diyor ama oradaki yazan kargo gönderi numarasını, Mng'nin takip sitesine yazınca kargo no hatalı diyor. Hepsiburada ve Trendyol'dan birçok alışveriş yaptım, 1 günle 2 gün arasında geldi, sipariş vereli 2 günü geçti daha ses yok. Nasıl en iyi e-ticaret firması Amazon anlayamıyorum.

Satıcıyla iletişime geçip durumu anlatın size yardımcı olacaktır.

Herkese merhabalar. 29 Nisan'da Amazon TR'den alışveriş yaptım ve satıcı da Amazon'du, MNG Kargo'ya verildi diyor ama oradaki yazan kargo gönderi numarasını, Mng'nin takip sitesine yazınca kargo no hatalı diyor. Hepsiburada ve Trendyol'dan birçok alışveriş yaptım, 1 günle 2 gün arasında geldi, sipariş vereli 2 günü geçti daha ses yok. Nasıl en iyi e-ticaret firması Amazon anlayamıyorum.

Takip koduyla ilgili bir sorun varsa bu Amazon ile ilgili değil ki.
Kargo firmasının müşteriyle arasında olan bir sorun bu.

Hocam biraz bekleyin yeni mi verildi kargoya?

Geçen gün aynısı oldu arayıp sordum kargoya verildikten sonra 24 saat geçmesi gerekiyormuş kodu görmek için.
24 saat geçtikten sonra iletişime geçtim amazon tr ile 7 mayısı bekleyin diyor
Hocam biraz bekleyin yeni mi verildi kargoya?
30 mayısta verildi gözüküyor, kendimde e ticaret kargo bölümünde çalışmaktayım bizde hiç böyle durumlar olmazdı o yüzden konuyu açtım
Nerede yaşıyorsunuz peki?
Ankara

Takip koduyla ilgili bir sorun varsa bu Amazon ile ilgili değil ki.
Kargo firmasının müşteriyle arasında olan bir sorun bu.
Amazon tr üzerinde başka satıcı dan ürün aldım, verilen kargo kodu doğru çıktı ama satıcı amazon olunca sorun oldu.

Geri
Yukarı